Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
marto - специалист
Само да кажа че оферта не съм давал,просто ти дадох някаква база за оферта(каквото е и запитването ти),
за някой ще е много
за други малко, може колеги да го направят и за 200..знам ли :-D

Успех
marto написа:
Само да кажа че оферта не съм давал,просто ти дадох някаква база за оферта(каквото е и запитването ти),
за някой ще е много
за други малко, може колеги да го направят и за 200..знам ли :-D

Успех
Да знам, че ми даде база, но при други оферти които получих във и извън форума цената е между 600-800лв :)
jekasus - майстор
Що не опиташ сам да го направиш?
Вложени пари за инструменти ще са под 100 лв. + наем на перфоратор за 2-3 часа.
ralev - специалист
pelikana написа:
по мойте сметки искаш поне по 130лв на кв.м.? Не е ли прекалено много?
На квадратен метър се смятат прави стени и тавани, а не форми, я сега сметни колко линейни метра ъгли трябва да се монтират и шпакловат (43л.м.). Но да не забравиш и вътешния ъгъл че и той трябва да е направен перфектно че като светне скритото осветление и най-малкия дефект си личи.
Последна промяна от ralev на съб окт 20, 2012 5:09 pm, променено общо 1 път.
VLADO66 - майстор
Осветлението ако е с пури трябва да съобразиш размерите с стандартните им за да не се получават сенки като на снимката.
ferrari4456 - специалист
Искам да ви попитам как да оформя самата конструкция.Моя таван ще го правя на цяла стена горе в ъгъла.От долу на гипсокартона ще има лунички ,а отгоре търся офект като този...мисля да го направя с лед лента.
viewtopic.php?f=21&t=40178
Това е темата...Може да ми отговорите там ,може или тук.
Нямам представа как да го изградя.Пари за мойстори не давам! :lol:
Смъсъл как да направя конструкцията.
marto - специалист
ferrari4456 написа:
Искам да ви попитам как да оформя самата конструкция.Моя таван ще го правя на цяла стена горе в ъгъла.От долу на гипсокартона ще има лунички ,а отгоре търся офект като този...мисля да го направя с лед лента.
viewtopic.php?f=21&t=40178
Това е темата...Може да ми отговорите там ,може или тук.
Нямам представа как да го изградя.Пари за мойстори не давам! :lol:
Смъсъл как да направя конструкцията.
Земаш една тесла,малко пирони , 'картон , железа и го мяташ , те тва е ,лесно е и после да черпиш нали?
Другаде къде да ти отговорим ??? И сигурно питаш колегата "направил си сам" но тайничко се надяваш на
отговор от майстор "за когото пари не даваш!!!!"
Нямаш представа как става ама и лев ти се свиди...ебаси наглостта
То и насоката на форума е такава ама да беше ползвал търсачката и да беше
почел малко теми,а не с рогата:Кажете как-пари не давам :butthead: :butthead: :axe: :axe: :axe: :finga: :finga: :finga:
шоп - майстор
Една идея от мен.
без да съм профи с ГК тази конструкция бих я направил цяла или на две части( ако нямам помошник) на земята комплект с осветлениято и окабеляването и тогава бих я монтирал на тавана с дюбели

Успехи
KnauFer - специалист
Преди да направиш фигурата ,трябва да направиш основен таван - за да ти станат нещата както трябва .
Фигурата не е сложна - това за напаравата й, на земята и закрепянето на тавана с дюбели -няма да го коментирам ..
Ако беше от Бургас ,бих ти я направил с оновния таван - труд за около 250лв. с шпакловката да кажем 350 ,материалите не са повече от 80-100 лв.
Ако по-прочетеш малко форума - вярвам ,че би могъл да си я направиш сам .
N.Georgiev - специалист
Баси и яката тема :-D изтървал съм я .

Аз за тая форма под 1000 лв с материалите не бих се хванал , пък който каквото иска да ми казва.

На който му е много да запомни едно нещо .Евтините и качествените стоки са на различни щандове .
А пичовете дето не дават пари пък искат ,да гледат и да точат лиги ,че хората имат ,а те не .

130 лв на м2 ,такава сметка , може да я направи само супер невеж човек . :supz:

Тема "Помощ за този таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: