Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Колега лошото е че в долния край на покрива имам свтло на стаята 2м.30см и не мога да слизам повече,а освен това и грдата която споменах в е на тази височина.
В събота ще направя снимки на творението.
Caxo - специалист
Някой ако може да постне принипна схема с максимални разстояния между профилите на двойна скара. И като цяло правилно решение. В момента са само гредите. Отдолу смятам да е гипскартон, шпаклован, а не растерен таван.
Pooh - майстор
Caxo написа:
Някой ако може да постне принипна схема с максимални разстояния между профилите на двойна скара. И като цяло правилно решение. В момента са само гредите. Отдолу смятам да е гипскартон, шпаклован, а не растерен таван.
Снимка и схема с размерите на помещението?
шоп - майстор
Caxo написа:
Някой ако може да постне принипна схема с максимални разстояния между профилите на двойна скара. И като цяло правилно решение. В момента са само гредите. Отдолу смятам да е гипскартон, шпаклован, а не растерен таван.
Сахо, мислили ли сте за варианта ПВЦ или МДФ ламперия?

аз лично ги предпочитам, леки, сух и сравнително чист монтаж, няма шпакловки, латекси...
Поддръжката във времето е само измиване със сапунена вода или препарат.
Caxo - специалист
Снимки и размери ще мога да дам на малко по-късен етап. Гредите са стари и не съвсем прави...така, че нужда от допълнителни скари ще има. Става въпрос за селски имот.. и до някъде цената е от значение ( ако можете да дадете ориентировъчни цени на квадрат) Като цяло обаче различните плоскости по таваните ми напомнят малко на бунгала... въпреки, че сегашните нямат нищо общо с едновремешните, някак си май не съм им привърженик. Освен ако не се окажат по-евтини. За момента не съм се спрял на нищо конкретно.

Тема "Двойна скара или не за гредоред" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: