Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
VLADO66 - майстор
nikolson написа:
VLADO66 написа:
Аналог за по-заможните :) са циментовите плоскости Permabase.Изключително здрави и подходяши за бани.Гечев може за го поинтересува състава. :)
15 години гаранция за външно ползване. Мерси! Явно е за доооста заможните.
Дам,цимента ше изгние и ще се разпадне :-D Ще му съсипем бизнеса на Гечев :)
gechev - специалист
Гечев отдавна изнася вермиколитноциментни плоскости за Швейцария и Германия. Там кв.метър струва 19 юро, а Вие не знам дали можете да си позволите. Пазарна икономика. Не се занимавайте с бизнес за богати хора.
tanosliven - специалист
След като се измаже с лепило и мрежа за изолация няма проблеми .А за винтовете предпочитам тези на КНАУФ там няма сравнение.
Niko Gargov - напреднал
Ами нека тогава Гечев да каже за винтовете. И що БОГАТИТЕ хора се занимават с нашия бизнес ?!?!?!?!? Писна ми от богаташи калтаци :finga:
gechev - специалист
Gargov, не с рогите, а с езику. Не съм казвал, че за теб произвеждам някъкви плочи, а за швейцарци и германци. Ти просто не познаваш свойствата на вермикулита. Щастливец си обаче, че има Гугъл. Прочети и тогава интерпретирай. Просвещение. От него произвеждат "котешките тоалетни". Това като бонус към просвещението ти. :lol: :lol: :lol:
jekasus - майстор
Гечев, не се ебавай, а просвещавай неуките :-D Мое тяло ще пращат към Софето, така че чакам покана за гости към завода - още не съм пробвал блокчета -що и как :-D
gechev - специалист
Мисля, че те поканих още когато правеше показно на руснаците за качествено строителство. От тогава се каниш, ама все не ти пада път. Заповядай, винаги си добре дошъл. Само се обади предварително, поне два часа напред. :-D
jekasus - майстор
gechev написа:
Мисля, че те поканих още когато правеше показно на руснаците за качествено строителство. От тогава се каниш, ама все не ти пада път. Заповядай, винаги си добре дошъл. Само се обади предварително, поне два часа напред. :-D
Да, помня. :-D
Еми, ще имам 6-7 часа път със кола :-D Дори си мисля за тема - "Добричлия за малко в София" :-D
Pooh - майстор
Внимавай - человек като теб може да не смогне да обиколи всичките кандидати за черпене :wink:
BTW - Аз лично съм от тях :prost:
RiddleBG - напреднал
Малко да съживя темата, че ми се е завъртяла мухата, като възможен вариант за външна (може и вътрешна) употреба. Някой имал ли е бкизка среща с този материал наскоро, за да сподели впечатления?

Тема "Магнезиеви плоскости?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: