• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
vesbond - специалист
Тани ще ме извиняваш брато, но не можеш да кажеш, че една рапидка държи повече на опън, отколкото на сряз. Надявам се, че ме разбираш правилно.
Тани - модератор
vesbond написа:
Тани ще ме извиняваш брато, но не можеш да кажеш, че една рапидка държи повече на опън, отколкото на сряз. Надявам се, че ме разбираш правилно.
Абсолютно съм съгласен с твоето твърдение , но в случая няма нищо общо с по-горното ми мнение!

Надявам се да се съгласиш с мен , че едно УД се захваща по-здраво за бетон с дюбел , отколкото в картон с рапидка! :-D Не че и аз не го правя де, но когато мога го избягвам! А когато пък става и по-здраво и лесно е перфектната комбинация!
vesbond - специалист
Тани, съгласен съм с тебе, грешката е моя. Забравил съм да нарисувам окачвача, който е близо до пердето. Но, за да съм честен и аз понякога ги правя по този начин! :lol: :cool:
Не си блъскайте главите бе хора-------радораев изрично е написал
,,рапидите минават--УД--картон--УД или на по 60см напречни ЦД-та,,
Никога няма да мръдне...първо тавана се прави и после много лесно се пренасят точките и се удрят линиите на самия картон за да стане трегера равен по ширина(обикновенно около гредите горе винаги стърчат--бетон...пирони...дръвчета и т.н.
Просто конструкцията трябва да е обърната така че на всеки 60 см да можем да хванем УД-то за пердето към ЦД
Така евентуално можем и да си вържем гащите---обикновенно когато клиента е решил вече таванът му да е равен има защо да е така----но виж в последствие много казват......абе дай това трегерче по друг начин да го оформим да стане по-красиво(хващате ли ми мисълта)
  • 1
  • 2

Тема "ПЕРДЕТА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: