• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
radoraev - специалист
как ми се промени стилът на работа и месечния ми доход...........
Така......моля много сериозно да подхванем темата за така наречените пердета---не можете да си представите какви идиотски конструкции сам мислел навремето(така ни показаха уж специалисти)
Забравете за начина на правене на ГК
1-конструкция навсякаде
2-затваряне с ГК
Конструкция се прави на хоризонталните части
нямам време днес но ще продалжа темата
leonardo_vd - модератор
Не виждам нищо сложно в направата на пердета, и мисля че никой не е сращал затруднения, но ще ни е полезно да разберем още един начин за тяхната направа.
Мога да постна и малко снимков материал, но по-натам.
radoraev - специалист
имам предвид един път завинаги да раскажем на хората какав е начина---------продалжавам да виждам снимки с некви конструкции и никой не им казва -----забравете това.............направете го лесно и бързо

искам да рисувам некви чертежчета..........снимам с телефона.........................обаче не става работата...нещо ми казва на английски че снимката трябва да е еди си колко голяма Confused и не ми я прикачва........................кво да правя????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/


модераторско съобщение>>Ползвай бутона промени.
radoraev - специалист
никви цд-нца...никви копчета
УД....виси картон.....за него УД.....и така нататак

Прикачен файл

DSC00942 (Small).JPG
DSC00942 (Small).JPG (34.57 KиБ) Видяна 5847 пъти
radoraev - специалист
ШАБЛОНИ
НИКВИ КОНСТРУКЦИИ НАПРЕКО....ИЛИ КАКВИТО И ДА СА..................НА ОПРЕДЕЛЕНО РАЗСТОЯНИЕ ШАБЛОНИ И БОЙ НАПРЕД

Прикачен файл

DSC00950 (Small).JPG
DSC00950 (Small).JPG (38.93 KиБ) Видяна 5843 пъти
The_FAN - специалист
Да започна с това, че не се заяждам :)
На първата снимка гледам някакъв малък абсурд.. с това парче дето ако е ">40" му се слага ЦД... От рисунката не разбирам коя сила ще го закрепи да стои под 90 градуса на борда и колко време???
Не много мисля...
От втората... съветвам те да ползваш ЦД между шаблоните в ляво...тия на по 1.5м. дето са...
за целта обканти овала на шаблона с отвора на УД-то към съседния(те) шаблон(и) !
Ебано ама здраво и правилно
leonardo_vd - модератор
The_FAN написа:
Да започна с това, че не се заяждам :)
На първата снимка гледам някакъв малък абсурд.. с това парче дето ако е ">40" му се слага ЦД... От рисунката не разбирам коя сила ще го закрепи да стои под 90 градуса на борда и колко време???
Не много мисля...
От втората... съветвам те да ползваш ЦД между шаблоните в ляво...тия на по 1.5м. дето са...
за целта обканти овала на шаблона с отвора на УД-то към съседния(те) шаблон(и) !
Ебано ама здраво и правилно
Аз съм съгласен с второто предложение, а първото може да се закрепи под 90градуса. Въпрос на опит.
vesbond - специалист
Извинявам се за смачкания лист и недобрия краснопис!

Прикачен файл

DSC00352.JPG
DSC00352.JPG (74.4 KиБ) Видяна 5698 пъти
Тани - модератор
И аз мисля, че Радо просто не е продължил с рисуването . Неговия вариант е по-икономичен и по-здрав от този на vesbond - и аз не с заяждам! :-D
The_FAN - специалист
vesbond написа:
Извинявам се за смачкания лист и недобрия краснопис!
Наистина не си дорисувал на първата рисунка цялата идея и останах
с грешно впечатление... извинения за което.
Леонардо... опит да искаш :), но ако беше така (както си мислех в началото) няма да стои стабилно... не че ще падне...
  • 1
  • 2

Тема "ПЕРДЕТА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: