Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
ПОМАГАЙТЕ!!!!!
в хола ми тавана е мазан с латекс. Сега правя ремонт и има идея да лепя такива декоративни плочи на тавана си, но не съм сигорен че лепилото ще хване върху латекса!
Ако някои има представа - моля - да пише!!!!! :wallbash: [/b]
velsi - Почетен майстор
Тези плочи се лепят много просто със силикон.
А сигорно ли е че че ще хване върху латекса?????
И нужно ли е да се подпират с нещо докато стегнат?
velsi - Почетен майстор
Ще хване. Лепил съм огледала върху стени боядисани с латекс. Нито едно досега не е паднало. Не вярвам да се наложи да се подпира, защото стиропора е много лек. Просто трябва да се намаже по-голяма площ, а не само да се цръкне тук там. Не икономисвай силикона, той не е чак толкова скъп.
Последна промяна от velsi на пон апр 23, 2007 12:01 am, променено общо 1 път.
nihonjin - специалист
Баща ми си налепи такива с C-200.
Аз също ги лепих с C 200. Проблема беше докато намерих нужната гъстота на лепилото :) вече трета година не са мръзнали...и още нещо...не винаги таваните са идеално прави затова понякога се получава малка фуга между плоскостите. Аз направих следното-от разроних изрезките хартисали от плоскостите, разбърках ги с C200 и запълних фугичките. След това латекс и...готово!
radoraev - специалист
Избягвайте да исползвате материали които няма да ви позволят при евентуален пожар да направите две крачки за да избягате---хората затова са измислили гипс картона
nightmare - помощник
Здравейте.Аз съм нов тука,ама да взема да попитам и аз... Въпроса ми е за тия декоративни стиропорени плоскости,дали има проблем да ги залепя на тавана в банята със силикон и какви ще са евентуалните проблеми по-нататък !? Благодаря предварително ! :?
ARTU - специалист
Няма да имаш проблем с лепенето. Но ще имаш проблем с влагата - напукани фуги и поемане на пари.

Тема "лепене на декоративни плочи от стиропор на тавана ПОМОЩ!!!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: