Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Pooh - майстор
Neno Er написа:
И аз да попитам.
Живея на последен етаж.
Лятно време панела от горе "пари", а зимата "дърпа".
Достатъчна ли е изолация с декоративните панели, или преди това трябва да се положи и друга термоизолация?
Колкото за опасност при пожар, съвременните технологии произвеждат стиропор който не гори, а само се топи.
чичо Нено
Каквото и да правиш, ако е само на тавана - не те спасява! Бетона има доста добра топлопроводимост и ще си слиза по стените ... тъжно е, но ако искаш добра изолация, трябва да се направи ОТВСЯКЪДЕ, дори и на пода ... BG действителност - най-лесно и хубаво е, целият панелен блок да се санира и изолират външните стени, но винаги има някой дърпащ се и проваля добрият замисъл.
vidrata - специален-специалист
Гофус сж ама чак сега прочетох последните ти 2 поста .Аз работя с Изомат и за твое сведение съм пробвал къде и как лепне .Даже имам при инструмента две парчета фаянс залепени едно за друго с гланцираните страни ,за показване на неверници.
solo5 - майстор
vidrata написа:
Аз работя с Изомат
Isomat AK20 - rulz :klatsch:

Изображение
Gofuss - специалист
vidrata написа:
Гофус сж ама чак сега прочетох последните ти 2 поста .Аз работя с Изомат и за твое сведение съм пробвал къде и как лепне .Даже имам при инструмента две парчета фаянс залепени едно за друго с гланцираните страни ,за показване на неверници.

Mай че ставаше въпрос за ceresit cm11 :cool: ne za Isоmat! За Isomat не мога да кажа нищо поради простата причина че не съм го ползвал.Коментирам ядовете които съм брал с продуктите на Henkel.....
IJAN - специалист
вземи СМ 16 или СМ 17 и ще видиш разликата в продуктите на Хенкел.СМ 11 го правят в България вече - от там е и такова качеството вече
vidrata - специален-специалист
Гофус вярно ставаше въпрос за церезит ама това ти изказване
Gofuss написа:
Колко са майсторите които си задават въпроса :"Аве да взема от любопитсто или от професионален интерес да го видя това лепило добре ли прилепя към основата или не?
Ми се стори като лична обида към мен.Иначе нямаш грижи за това има голям избор на пазара .За всеки по нещо дет се вика.
На всичкото отгоре не съм виждал лепило да прилича на трици ама да не спорим повече.Съгласен???
Gofuss - специалист
Опа Vidrata чак сега въдях че ти си видял , какво съм написал!И каква е тая войнсвена нотка у тебе, за какви лични обиди става въпрос?Как да го приемам, че е изровена томахавката на войната?Просто трябваше да започнеш с това :-Ето аз съм един от малкото ........които са пробвали дали държи залепеното с еди си кое там лепило и всичко щеше да си е ОК.По повод "триците" и аз много неща още не съм видял на тоя свят.Жив и здрав, айде ще май оплескахме темата на нашия съфорумец.Той сигурно си налепи вече тавана :lol:
bomar - напреднал
Здравейте на всички във форума,
С почти всичко написано тук съм съгласен ,но питането ми е следното:
когато тавана ти е дървен (от ПДФ плоскост) с какво лепило най-добре мога да залепя декоративните плочи от стиропор.
Благодяря предварително.
bulhomes2 - майстор
Силикон. Беше казано в началото. Какъвто и да е. Даже и с акрилен уплътнител с изтекъл срок на годност съм лепил и пак става.
vavel - напреднал
И аз да питам :wink: За лепене върху варосан таван трябва ли предварителна подготовка или направо със силикон?

Тема "лепене на декоративни плочи от стиропор на тавана ПОМОЩ!!!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: