• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Profi Stroi - специалист
Тъкмо извадих автомата и сега пък мир
А като заговорихме за война къде го тоя Майстора-Радораев
Критерии за гисппокартона в този профил пишещ на неразбрана латиница
Ако съдим по писането какво ли става с монтажа на картон:)
Смешко... брат ти като гледам от тавана(бетонния) ги е пуснал челата на фигурата.. естествено че през картона се фиксира и
в конструкцията на основния таван....


Сложи си очила ако обичаш и пак разгледай снимката откаде са пуснати челата за фигурата

Аха....пардон ама докато ти разбера хумора трябваше 5 пъти да ти прочета поста
Ами като е естествено че се захващат и за основната конструкция защо по дяволите започвате подвеждащи спорове в които става ясно че можело само и единствено за картона да се държи????
Да-може но ако долната конструкция е укрепена с носещи и окачвачи
Спориш...спориш...а накрая заявяваш че естествено това онова........подвеждаш хората ми се струва
leonardo_vd - модератор
Този човек, който е монтирал тавана от снимката на радо, повече не трябва да се занимава с картон, щом не спазва едно от елементарните правила :lol: остави другото раздава и акъл.
Доколкото до Радо, ми да си влиза на мен не ми пречи, той няма да се промени никога и винаги неговото мнение ще е вярното. Зарова аз повече не пиша след негови постове. Просто считам че няма какво да науча от него.
тонито - специалист
има кръстати фуги а това е недопустино .....не е разминал каротините...за това ли Лео?
The_FAN - специалист
майстора написа:



Аха....пардон ама докато ти разбера хумора трябваше 5 пъти да ти прочета поста
Не знам от кое измерение си паднал но не помня с поста си да съм целял да те разсмея... и 10 пъти да го прочетеш все тая.
Просто нищо хумористично няма там....освен че е отговор адресиран до теб...виж си ник-а само... "майстора" ха-ха-ха
Тия дето сами си викат така.... :lol:
Айде R.I.P.....
ама FAN моля ти се по-спокойно бе човек...много си настървен за кавги...защо така??
От снимката виждаш че челата са пуснати от бетонния таван действително или както аз си мисля че го казваш иронично..........
Аз не виждам въобще на снимката бетонен таван,но ако целта ти е да се заяждаме или да пишем двусмислени работи...да се чудят хората какво имаш предвид-не знам какво си намислил
Откаде накъде ти хрумна че някой се съмнява в качеството и здравината на твоите обекти???
Откъде накъде ме нападаш още при първата ни среща във форума не разбирам....
Всяко действие носи след себе си нещо....ако искаш в расцвета на майсторлъка ти да станеш за резил..продължавай да ме провокираш.....а пък ако искаш можем просто да разработваме заедно интересни теми :?
radoraev - специалист
Опа-а-а-а
Пак си влезох с моето си име--radoraev
Здравейте отново и специално на THE_FAN
Ето ма на........можеш да почнеш да ме осираш и да се заяждаш дори без причини--твой избор...не смятам да ти се вързвам
Мога ли да попитам г-н FAN на тази снимка с UW-то което е хванато с рапидки за картона как сте го нацепили???
С единичен ряз или с два ряза под ъгъл с ножицата???
Последна промяна от radoraev на пон май 14, 2007 3:47 am, променено общо 1 път.
radoraev - специалист
Profi Stroi написа:
Тъкмо извадих автомата и сега пък мир
А като заговорихме за война къде го тоя Майстора-Радораев
Критерии за гисппокартона в този профил пишещ на неразбрана латиница
Ако съдим по писането какво ли става с монтажа на картон:)
Ама защо е пълно с хора които просто искат да се заяждат не разбирам
Започнах на кирилица още на втория ми ден във форума и не виждам откаде го ископа този довод-тапанар с тапанара ти
Profi Stroi - специалист
Тъй като не смятам че съм тъпанар още повече че пък ще допусна човек като теб да прави констатация спрямо моята особа мисля да прекратя дада пиша по теми написано от теб
Няма сисъл според мен ,решил си си че си критерии за невежите виждащи за пръв път трудност с картона хубаво разправяй им как се правят пердета и тавани но това мен не ме топли,към мен обаче за пръв и последен път отправяш обиди от тук насетне отговорноста си е твоя :evil:
Реши първо как ще се отнасяш с хората в форума тогава започни да съветваш
radoraev - специалист
Profi Stroi написа:
Тъй като не смятам че съм тъпанар още повече че пък ще допусна човек като теб да прави констатация спрямо моята особа мисля да прекратя дада пиша по теми написано от теб
Няма сисъл според мен ,решил си си че си критерии за невежите виждащи за пръв път трудност с картона хубаво разправяй им как се правят пердета и тавани но това мен не ме топли,към мен обаче за пръв и последен път отправяш обиди от тук насетне отговорноста си е твоя :evil:
Реши първо как ще се отнасяш с хората в форума тогава започни да съветваш
Гледай сега-заядливко--това ти беше целта на тебе ина колегата ти....виждаше се и от птичи поглед че сте се обединили и специално се заяждате и очаквате подобна реакция
Въобще нямам намерение да се занимавам с вас-ай гледайте си работата бе хитреци
Ни в клин..ни в ръкав...влизам във форума и какво виждам-някой се заяжда без причина(каквото и да напиша)--каквото почукало-такова се обадило
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41

Тема "Въпроси относно монтирането на окачени тавани" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: