Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
kolev - напреднал
Здравейте,
Съжалявам, ако не е тук мястото на тази тема.Търсих и не успях да открия подходящ раздел.
Спешно търся човек за направа на следната фигура в прикачения файл.
Ако имах повече време би ми било интересно сам да си я направя, но сега се чувствам неуверен.

Прикачен файл

p_106110.jpg
Фигура
p_106110.jpg (51.66 KиБ) Видяна 2389 пъти
dadko - майстор
А защо наистина не се пробваш сам? Щом си в този форум...
Не е чак толкова голяма философия окачения таван, стига да не си с две леви ръце и да попрочетеш достатъчно, за да си наясно с технологията. Аз доста научих от форума и си направих детската стая сам, след работно време и през почивните дни. Само за вдигането на големите плоскости ползвах един ден помощ от приятел. За съжаление не мога да ти дам линк към темата, от която научих доста за окачените тавани, тъй като не работи в момента търсачката на форума. Ето линк към детската, която аз направих. Удовлетворението да направиш нещо сам е голямо, а и детето също ще е гордо, че това тати го е направил сам...Има и доста хора, които ще се отзоват и ще отговорят на въпросите ти.

P.S. Ето я темата. Преди да започна я прочетох , както и още неща за гипсокартона...
kolev - напреднал
Привет,
Бих се захванал сам, но времето ми е малко. 15 септември всичко трябва да е приключило.
Много си прав. Когато си видя свършената работа, най ми е драго. Засега един съфорумец ми предложи помощ. До ден ще реша какво да правя. Ако имах месец, нямаше да се замислям...
dadko - майстор
Е, да- ако ще го правиш сам и за първи път- времето няма да ти стигне. Ако беше го решил преди месец-два...
И качи снимки след като стане готов тавана- да го видим.
fionna - напреднал
Може ли да споделите каква цена излиза подобно нещо? За стая 15 кв.м.

Тема "Фигура за детска стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: