Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Raq - помощник
Искам да сложа някакви огледала или подобни плоскости на тавана в хол, който е висок само 2 м и изглежда много прихлупен. Четох в нета, че е доста сложна задача. Освен това твърде вероятно е таванът да не е съвсем прав. Трябва да се направи окачен таван и да се монтира на него, а това още повече ще намали височината на стаята. Отделно къщата е вила и ми се иска да е нещо, което не изисква толкова много занимавка и финанси. Някой може ли да ми препоръча друг вариант? Четох за някакви огледални листи, но откъде да ги купя, лесно ли се монтират? Всякакви мнения ще са ми от полза.
dadko - майстор
Можеш да си сложиш огледален опънат таван.
al4o - специалист
dadko написа:
Можеш да си сложиш огледален опънат таван.
viewtopic.php?f=48&t=46320 Тука има малко за опънати тавани .Съмнявам се обаче да му хареса цената.Имах и цени за София,но сега не мога да ги намеря :)
Raq - помощник
Разгледах ги, но цената е :shock: За вилата просто не си струва. Продължавам да търся други идеи.
bagera1 - специалист
Пълно щастие няма, стъкла над главата ми се вижда опасно. Това с двата метра сигурно ли е?
KnauFer - специалист
Изображение
Преди 7-8г. правих огледален таван ,ползвах никелиран профил и огледала..
Готино е ,нали? :roll:
Може да ползваш и Г.К - квадрати които да облечеш с отразяващо фолио ..

Тема "Огледала на тавана-как и какви?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: