Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Привет. Нов съм във форума. Скоро направих ремонт на банята. Съборих всички съществуващи стени. Изградих наново канализацията и тръбите за чистата вода. Всичко стана перфектно без тавана. Имам идея за окачен таван. В банята на родителите ми тавана е окачен тип "Армстронг". Панелите на конструкцията са светло сини. Подобни са на фибран. Същият материал, който се поставя под ламината, но разликата е в дебелината. Панелите в банята са около 1,5 см - 2,0 см. Поставяни са през 1994-1995. Не се образува мухал. Не се появяват капчици по тавана след къпане. Всичко е пврфектно.
Обиколих 3-4 магазина, за да разпитам за окачени тавани. Навсякъде ми предлагаха различни варианти, които са влагоустойчиви. На мен лично ми се струва, че панелите трябва да са влагоабсорборащи! Във всички търговски обекти и при всички предложени варианти не можеха да ми гарантират, че няма да има поява на капчици по тавана след използване на банята. Гарантират ми липса на мухал. Но не и липса на капчици. Въпроса ми е какъв окачен таван да си поставя, за да няма мухъл и капчици по тавана? Някой ако е запознат с наименованието на този материал поставен през 1995 г. да ми сподели дали се предлага и днес. Или да предложи друг вариант. Благодаря за отделеното внимание. :)

Тема "Окачен таван, тип "Армстронг"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: