• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
radoraev - специалист
:lol: :flucht: :lьge:
freeborn - напреднал
Разбирам ви вече какво искате да ми кажете. Бавно загрявам ама после няма спиране :) Утре вечер ще постна завършекът. Не се нервете но съм такъв особняк :shock: Всички теми съм изчел свързани с гипса, ама какво съм запомнил и какво не , само аз си знам :)
radoraev - специалист
freeborn написа:
Разбирам ви вече какво искате да ми кажете. Бавно загрявам ама после няма спиране :) Утре вечер ще постна завършекът. Не се нервете но съм такъв особняк :shock: Всички теми съм изчел свързани с гипса, ама какво съм запомнил и какво не , само аз си знам :)
Да не вземеш да надраскаш картона ейййййййй пошегувах се
vesbond - специалист
Момчета, Радо, така ли никой от вас не знае, че още 99 год. немците разпратиха на цяла Европа факсове с препоръка да не се дялат фаските? След 2 годишно изследване хората установиха, че рязаните фаски - пукат! За това бяха изпратени официални писма до всички известни фирми, включително и български! Това, че няма къде да влезе материал /фугенфюлер/няма абсолютно никакво значение. Напротив става по-здраво, защото не се нарушава целостта на хартията, която както е известно отговаря за здравината на материала/картона/! Аз лично съм чел такова писмо и мога да гарантирам за източника. Така че, просто няма нужда да се правят каквито и да било фаски. Не бъдете негри!
radoraev - специалист
vesbond написа:
Момчета, Радо, така ли никой от вас не знае, че още 99 год. немците разпратиха на цяла Европа факсове с препоръка да не се дялат фаските? След 2 годишно изследване хората установиха, че рязаните фаски - пукат! За това бяха изпратени официални писма до всички известни фирми, включително и български! Това, че няма къде да влезе материал /фугенфюлер/няма абсолютно никакво значение. Напротив става по-здраво, защото не се нарушава целостта на хартията, която както е известно отговаря за здравината на материала/картона/! Аз лично съм чел такова писмо и мога да гарантирам за източника. Така че, просто няма нужда да се правят каквито и да било фаски. Не бъдете негри!
Незнам кой кво е испратил-----------аз фаски не режа-практиката ме научи............само с дръжката на ножчето минавам един път на фугичката да вдлъбна малко хартията евентуално да не ми повдига на мрежестата лента
прав си весбонд---но в тази тема не исках просто да правя некви проблясъци---прочети цялата тема и щи стане ясно :lol:
bisplus - специалист
Аз лично си ги режа..малко играчка е но според мен става по здраво от колкото да не се режат и до сега нямам спукано!!! Е всеки си знае за себе си и прави така както намира за добре! :)
vesbond - специалист
bisplus написа:
Аз лично си ги режа..малко играчка е но според мен става по здраво от колкото да не се режат и до сега нямам спукано!!! Е всеки си знае за себе си и прави така както намира за добре! :)

Всъщност прав си! Всеки отговаря за собствената си работа!Реших да споделя малко информация. :? :wink:
sxematon - напреднал
:megaeek: голяма брада с тоя човек :datz: :igitt: .
Радо направо :mod: не каса ами цяла цистерна трябва да ти стовари тоя тип пред вас :ugly:
radoraev - специалист
sxematon написа:
:megaeek: голяма брада с тоя човек :datz: :igitt: .
Радо направо :mod: не каса ами цяла цистерна трябва да ти стовари тоя тип пред вас :ugly:
мани-мани
Исками се да му фрасна една зад врата :lol: -шегичка
sxematon - напреднал
голяма веслеба е. Искам да видя шпакловката по-скоро. ьуьуьу
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Захващане с рапида" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: