Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
ivanpetrov - специалист
Здравейте на колеги. Искам да си закупя маламашка/и на Маршалтаун.Сега работя с две от по 7-8 лева. Едната (твърдата) я използвам за пълнена на фугите (имам и голяма шпакла 15 см. с бит на дръжката) ,а другата (меката) за последната ръка върху картона( циклене). Като инструменти съм иначе топ от всякъде, е разбира се до колкото са ми възможностите.Въпросът мие кои маламашки ще ми препоръчате от сайта за двете операции които описах по-горе.
http://marshalltowntools.co.uk/marshall ... owels.html
http://www.screwfix.com/search?search=m ... t_by=price
PIP - майстор
Аз имам една маламашка с дървена дръжка и една 15см мека шпакла. За работа са добри, но и двете хващат ръжда и се чистят трудно, купувал съм ги преди 3-4г. Имам и две зидарски мистрии 10 и 7 инчови и от тях съм много по-доволен, перфектни са.
ivanpetrov - специалист
PIP написа:
Аз имам една маламашка с дървена дръжка и една 15см мека шпакла. За работа са добри, но и двете хващат ръжда и се чистят трудно, купувал съм ги преди 3-4г. Имам и две зидарски мистрии 10 и 7 инчови и от тях съм много по-доволен, перфектни са.
хахаххах
Аз, да си призная нещо, те и мойте си ми вършът отлична работа, ама нали все си ги мерим по обектите и затова искам такива. А, отностно дървените дръжки нещо не съм им фен, аз си почисствам инструмента с четка и постояно ще са мокри ..............
PIP - майстор
Гледам на сайта пише, че са неръждавейка, така че може моята да е 'стар' модел :lol: иначе за работа нямам оплаквания, аз ги ползвам само за лични нужди.
ivanpetrov - специалист
:-D
Те ако бяха два три модела, проблем нямаше да има. Но те са 1100 ..... очаквам някои който е бил във Великобритания да се включи в темата. Незнам тук да ли е популярна марка, но аз си я знам :lol:
ivanpetrov - специалист
иххихиххихихи
Ще си карам със старите в такъв случай :lol:

Тема "Коя маламашка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: