• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
tihogr - специалист
Предполагам под опънати тавани имате предвид NewMat или Barisol, а доколкото знам те са доста скъпи мисля около 100 лв. квадрата дали не беше и повече. Siamatras мисля правят такива тавани. Колкото до залепването наистина става здраво с някакъв качествен силикон щом един път правейки предстен се отказах да свалям едни огледала и направо ги дупчих и обличах с картона върху тях представи си, но все пак това е таван ти си решаваш аз лично не бих си го направил не само от страх че може да падне ами просто не ме кефят такива неща решението си е изцяло твое не искам да те разубеждавам. Може да си сложиш и огледален Хънтър няма да е като огледалото, ама все пак е алтернатива.
Nemski - специалист
най-вероятно ще го правя с огледало и с профили за окачен таван, хем и като реша ще мога да ги свалям за да се почистват или да ги сменям, но се чудя при 3мм стъкло и даречем размери 1/0.5 м да се крепи само на ръбовете няма да стане май. ще ги залепя на гипскартонени парчета и тогава ще ги полагам на профилите. мисля че ще стане по-стабилно, но да стигнем до там. сега имам един друг въпрос: понеже на стаята ще правя изолация с вата и окачен таван,но тавана нямя да е на цялата площ, а ще е наполовината и ще е със заобляне, та мисълта ми е първо тавана ли да направя или първо стените?
leonardo_vd - модератор
Има огледални пана, леки са и са алуминиеви. С картон и стъкло ще стане много тежко.
Nemski - специалист
и колко пари и от къде?
  • 1
  • 2

Тема "огледален окачен таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: