Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
leo^^ - специалист
Може ли някой да ми помогне с конструкцията на таван размер 8мХ2,50м - единична или двойна скара, ако е двойна носещите или монтажните да са по дължината? Много ще съм благодарен!
Монтажник - специалист
leo^^ написа:
Може ли някой да ми помогне с конструкцията на таван размер 8мХ2,50м - единична или двойна скара, ако е двойна носещите или монтажните да са по дължината? Много ще съм благодарен!
Задължително двойна скара.1-ви ред профили по дългата страна,2-ри ред(долна скара) на късата.
leo^^ - специалист
Монтажник написа:
Задължително двойна скара.1-ви ред профили по дългата страна,2-ри ред(долна скара) на късата.
А понеже се плучава така, че за дългата страна трябва да се наставят 2Х4м CD-та, наставянето ще е на едно и също място за всички носещи профили(без разминаване) това проблем ли ще е?
Монтажник - специалист
leo^^ написа:
Монтажник написа:
Задължително двойна скара.1-ви ред профили по дългата страна,2-ри ред(долна скара) на късата.
А понеже се плучава така, че за дългата страна трябва да се наставят 2Х4м CD-та, наставянето ще е на едно и също място за всички носещи профили(без разминаване) това проблем ли ще е?
Не е проблем , но ако те притеснява много лесно можеш да разминеш снадките като тръгнеш с парче 2м. към него наставиш 4м. и завършиш с 2м. . може разбира се и с 1.5+4+остатъка 2.5
Pooh - майстор
Имам усещането, че на този въпрос, вече отговарях в един друг форум ... но ето:

Прикачен файл

BGR_004_2017.jpg Тук размерите са 8/2,30, но идеята е ясна

Тема "Дълъг таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: