Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
шоп - майстор
ср фев 20, 2019 4:03 pmmarinskia написа:
Добре де шпакловката по принци не може ли да изравни.
Не разбира се. За изправяне се използва мазилка и тогава е финишния слой.

Един съвет от мен... не тънете сметката, че накрая ще се набълбуката с пари и дунавси вълни, а и няма да имате изолация.
Успхи!
marinskia - помощник
ср фев 20, 2019 4:16 pmшоп написа:
ср фев 20, 2019 4:03 pmmarinskia написа:
Добре де шпакловката по принци не може ли да изравни.
Не разбира се. За изправяне се използва мазилка и тогава е финишния слой.

Един съвет от мен... не тънете сметката, че накрая ще се набълбуката с пари и дунавси вълни, а и няма да имате изолация.
Успхи!
Идеята въобще не е до парите. Не исках да свалям нивото много, та дори и сънтиметър. Просто малко или много е проблем, че довършвам нещо започнато с една идея, аз имам други идеи.
lov - майстор
Дизайнерско и качествено са две ама много рядко съвместими неща. Ти какво си си намислил и какви идеи имаш съвсем не ме интересува. Казахме ти с колегите как трябва да се направи ти си знаеш твойто. Чупи си главата сам и повече акъл не искай.
marinskia - помощник
ср фев 20, 2019 5:07 pmlov написа:
Дизайнерско и качествено са две ама много рядко съвместими неща. Ти какво си си намислил и какви идеи имаш съвсем не ме интересува. Казахме ти с колегите как трябва да се направи ти си знаеш твойто. Чупи си главата сам и повече акъл не искай.
Аз информацията я получих и ви благодаря от сърце. Незнам защо се ядосваш. Живи и здрави.
шоп - майстор
ср фев 20, 2019 6:49 pmmarinskia написа:


Аз информацията я получих и ви благодаря от сърце.
Ще се радвам да споделиш какво избра.
Уважавам питащи колеги, които показват началото и крайния резултат със снимки.
Успехи!
lov - майстор
ср фев 20, 2019 6:49 pmmarinskia написа:
Аз информацията я получих и ви благодаря от сърце. Незнам защо се ядосваш. Живи и здрави.
Не се ядосвам ама хванах синдрома на грамофонната плоча. А форума заприлича малко като на детската градина от тъпия фейс. В строителството и ремонтите е точно като в приказката козата си сака пръч. Или го правиш както трябва или не го и почваш.
D103314 - специалист
с 2см фибран ще е идеално за целта ти. хем твърдо, хем не заема много място. Работи се лесно, с розовата пяна на Церезит CT84 става перфектно. С нея си налепих цялата къща отвън, здраво като камък става, и раздува минимално.

Тема "Шпакловане върху Осб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: