Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Takezo Sensey - модератор
Благодаря ти :prost:
Takezo Sensey - модератор
Идеята ми е следната :

При монтаж на таван ,от СД до СД , през 50 см.
Окачвачите , през 60 см.- ясно е че са по дължина на СД-то.

Ватата , напряко , през всички СД- та , и когото окачвачите са през 60 .Ватата , ще бъде по лесно "монтирана" :wink:
stokie - специалист
модерирано: КИРИЛИЦА
stokie - специалист
това разстояние м/у окачвачите от 60 санта е доста пресилено, дето ще слагаш цд-та по-добре слагай само окачвачи :)
модерирано:Писането на кирилицата е задължително
stokie - специалист
относно преградните стени разстоянието м/у профилите зависи от височината на преградната стена, колкото по-висока е преградната стена съответно се намаля разстоянието м/у профилите
The_FAN - специалист
pesho написа:
щото и селския майстор обясняваше на баба ми "...защото,така се прави..."кирпичен кенеф ,пък той падна....
Ооооо извинявай много... сега ти разбрах проблема... ма ти си от село и си стигнал чаааак до Лондон....ясно ми е за комплексите, как се оформят, какво ги провокира да се развиват, но моля те.... НЕ СИ ГИ ИЗБИВАЙ ТУКА :)
pesho - специалист
The_FAN написа:
pesho написа:
щото и селския майстор обясняваше на баба ми "...защото,така се прави..."кирпичен кенеф ,пък той падна....
Ооооо извинявай много... сега ти разбрах проблема... ма ти си от село и си стигнал чаааак до Лондон....ясно ми е за комплексите, как се оформят, какво ги провокира да се развиват, но моля те.... НЕ СИ ГИ ИЗБИВАЙ ТУКА :)
Нищо не си разбрал-имах напредвид,че ти си селски майстор и ти избиваш комплекси, щот ти по-често от мен споменаваш,че аз съм в Лондон-явно това те дразни..споко-вече съм в БГ ...но не ми се пишат повече глупости,затова предлагам заедно да заровим томахавката на войната,която ТИ изрови !!! ОК ?
Takezo Sensey - модератор
stokie написа:
относно преградните стени разстоянието м/у профилите зависи от височината на преградната стена, колкото по-висока е преградната стена съответно се намаля разстоянието м/у профилите

...предполагам искаше да кажеш , "...се намаля разтоянието , между окачвачите ..."

Казано иначе - по "нагъсто" , или при по високи стени повече бройки :-D
stokie - специалист
takezo написа:
stokie написа:
относно преградните стени разстоянието м/у профилите зависи от височината на преградната стена, колкото по-висока е преградната стена съответно се намаля разстоянието м/у профилите

...предполагам искаше да кажеш , "...се намаля разтоянието , между окачвачите ..."

Казано иначе - по "нагъсто" , или при по високи стени повече бройки :-D[/quot

искал съм да кажа това което съм написал, а ти какво не си разбрал от това което съм написал ?

Тема "Директни окачвачи , разтояние,монтаж...?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: