Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
весбонд знам ли вече в кои град как им викат аз ги знам као АНКЕРВИНКЕЛ
leonardo_vd - модератор
hristoraev написа:
весбонд знам ли вече в кои град как им викат аз ги знам као АНКЕРВИНКЕЛ
Има много видове, може да се изпълни и с кръстата връзка за 2 нива.
radoraev - специалист
Аксесоари за монтаж


- Пети




- Директен окачвач за CD профил 60/27




- Нониус окачвач-долна част за CD профил 60/27




- Анкервинкел за CD профил 60/27




- Анкер бърз окачвач за CD профил 60/27




- Тел с ухо




- Връзка за CD профил 60/27




- Кръстовидна връзка за CD профил 60/27




- Връзка на едно ниво за CD профил 60/27




- Нониус кламер

Правилно брат ми---то си го пише.....не им се вързвай на акъла ти казвам--с червено сам го отбелязал
И престанете с личните теми--давайте да помагаме на хората кой колкото може

Прикачен файл

леонардо-пишмандавинчи (Small).jpg
леонардо-пишмандавинчи (Small).jpg (63.69 KиБ) Видяна 7665 пъти
Последна промяна от radoraev на чет май 17, 2007 1:15 am, променено общо 7 пъти.
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
Леонардо ти пак ме утрепа с кръстовидна връзка за 2 нива---напрво си цар на измишлйотините--чудиш се само кво да кажеш

http://www.construmat.bg/details.php?id=151
Искам публично извинение за обидата, СЕЛЯНИН такъв.
Ако ше пишеш пиши и не се заяждай, ако не хващай баирите и се изтъквай на друго място. Все още си недоказал се въздух под налягане.
леонардо ....... добре поне че има от каде да четете за враски и тн. само че с четене маистор не се става..... а и дето вика брат ми я ми прати линк да видя аз каде е написано да слагаш указвачи прес 50см.????
такава дума няма в българския
leonardo_vd - модератор
Явно ме бъркате с някой, тази снимка не е моя.
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=1112

Явно и снимките ми не можете да намерите сами :-D
Ето ти линк, а и сайта си има галеря гледай там
radoraev - специалист
ПАРДОН----ХИЛЯДИ ИЗВИНЕНИЯ НО ВИНАГИ....ЗНАМ НА КОГО ПИША А ВИ БЪРКАМ С МАСТЕРАДМИН
А тези снимки с ЦД-цата на челото и с по 2-та окачвача на 50см.ЦД--нали бяха твои---щото аз оттам повече ми стана мъчно отколкото за тези стени--стената така или иначе ще стане макар и не по правилата.....но това което видях там на челото и окачвачите ме потресе
evdoki - специалист
hristoraev написа:
леонардо ....... добре поне че има от каде да четете за враски и тн. само че с четене маистор не се става..... а и дето вика брат ми я ми прати линк да видя аз каде е написано да слагаш указвачи прес 50см.????
такава дума няма в българския
Леонардо
кЪде
врЪзки
т.н.
маЙстор

Това пък ако е написано от човек владеещ "десетопръстната" система? :shock:
карайте бачкаите си както можете ... то дали ще се замислите защо брат ми ви пише и защо ви рисува или не пак ще си останете пишман майстори...... давайте прес 50см. укачвачи и на челата слагайте си цд-та и да не ви пука..... АМАТЙОРИ ............................. и кво ми пращаш тая страница .... покажи едно нещо за което някой ще ти каже евала
radoraev - специалист
Evdoki-ко прайш ве лек....къде се изгуби??
как е положението?
не ни гледай сеирите--спираме.........
нямах никакво намерение да пиша такива простотии но VESBOND така завартя работите---вика ми по скайпа дай да създадем караница и да им гледаме сеира---викам му за кво бе....ще ни изгонят от форума---а той...не не лекичко само--и днеска гледам как хитро ме е осрал и останалите също са се вързали на акъла му
Това е общо взето

Тема "Въпрос - Ока4ен таван на каратаван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: