• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
Монтаж, топло и звукоизолации.
Chefo77 - майстор
jekasus написа:
днес забравих да ти кажа, да попълниш с кит или силикон вътре в лайсната, преди да я залепиш. Да няма кънтенето при докосване.
Иначе идейката ще се краде, ти знаеш от кого :-D
Мислиш ли, че не съм го направил това със силикона? :) :)
Не знам от кого ще се краде, но нали затова са снимките - за идеи за различна кухничка :)
kuuuuuul - майстор
Браво =D> супер е станало.А как стана номера с рапидките или стената е гипскартон?
Chefo77 - майстор
kuuuuuul написа:
Браво =D> супер е станало.А как стана номера с рапидките или стената е гипскартон?
Не, стената е с мазилка, при това доста корава. Рапидите са с едра стъпка, верта е корав, пък и аз съм 84 кила, не устояват на натиска :) Обикновена рапидка не става.
Chefo77 - майстор
А ето и готовата куФня.

Прикачен файл

P1140796_1.JPG
EDI - майстор
Много добре изглежда комбинацията ламинат-уреди. :partyman:
colyo - специалист
Чефо страхотно е станало. Спечели ме за каузата. Тъкмо мислих с какво да си облицовам стълбищната клетка.
bulhomes2 - майстор
jekasus написа:
...Иначе идейката ще се краде, ти знаеш от кого :-D
От мен, от мен... Много ми хареса.
rento - помощник
Здравейте


Правя ремонт в моят апартамент, и искам една от стените в спалнята да сложа ламинат, но стената е леко крива.
Как може да се процедира при положение че самата стена е правена с винервайс а върху него има шпакловка, и по тази причина няма как да се сложи още шпакловка тъй като винервайса прави проблеми и отлепя старата шпакловка.
Chefo77 - майстор
ОСБ плоскост, залепена с пяна и дюбелирана - и върху нея ламината?
rento - помощник
Chefo77 написа:
ОСБ плоскост, залепена с пяна и дюбелирана - и върху нея ламината?
Извинявай а може ли да попитам каква дебелина трябва да е това ОСб тъй като гледам че има няколко вида дебелина.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

Тема "Ламинат на стената с монтажна пяна???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: