Монтаж, топло и звукоизолации.
тонито - специалист
The_FAN написа:
Колани за кръст има за тая работа... че да сменяш гащеризон на седмица ...малко тъпо...
Ако пък е бял.... и кръвта от раздраните крака... все едно ти е дошъл мен*иса...
Има евтинки колани на TOP MASTER... точно ще ти отиват на ник-а....
:lol:
Много гадно от твоя страна..аз се занимава с коли и съм се удрял бая пъти с чука..чак до кръв..трябва ли да работя с ръкавици???
The_FAN - специалист
тонито написа:
The_FAN написа:
Колани за кръст има за тая работа... че да сменяш гащеризон на седмица ...малко тъпо...
Ако пък е бял.... и кръвта от раздраните крака... все едно ти е дошъл мен*иса...
Има евтинки колани на TOP MASTER... точно ще ти отиват на ник-а....
:lol:
Много гадно от твоя страна..аз се занимава с коли и съм се удрял бая пъти с чука..чак до кръв..трябва ли да работя с ръкавици???
"Хапя" Майстора само :)
Всеки може да работи както си иска и както му е удобно...
vesbond - специалист
тонито написа:
The_FAN написа:
Колани за кръст има за тая работа... че да сменяш гащеризон на седмица ...малко тъпо...
Ако пък е бял.... и кръвта от раздраните крака... все едно ти е дошъл мен*иса...
Има евтинки колани на TOP MASTER... точно ще ти отиват на ник-а....
:lol:
Много гадно от твоя страна..аз се занимава с коли и съм се удрял бая пъти с чука..чак до кръв..трябва ли да работя с ръкавици???
Тоя Тонито много лъже! Не му вярвайте, ходил съм в сервиза и все на бюрото го заварвам да командва - кога му остава време да се удари с чука ? Не мога да си го обясня това! Баси, как се изразяват началниците ! Шеф да си на днешно време, ейй! Ха ха ха! :-D :) :cool: :lol: От чука брат, спасение с ръкавици няма! Освен, ако нямат Еърбег!
radoraev - специалист
Имал съм секви колани--дори майка ми ми е шила..............не ми е удобно бе...........аз като монтирам съм като лудо....само дето на челна стойка не работя
Ама не.........пак се хванахте кой колко знаел и къв майстор бил и какви колани имало.........щото сигурно не съм наясно след като съм работил толкова години
Както и да е--за смях ставате с интригите си ....омръзна ми :
Стига бре.......леонардо....тани....немам забележки към качеството на работата ви бе другари....ееееееееее
Позволявам ви да продължите с картона и за напред :mod:
Като работя с колан и като бръкна в него и ми се забиват рапидите под ноктите.........усещате ли как пак си идваме на темата----шлайфане на АБСОЛЮТНО всички ненужни ...бавни...проблематични движения за постигане на съвършенство и за да извлечем максимална полза от престоя си на работното си място
radoraev - специалист
The_FAN написа:
Колани за кръст има за тая работа... че да сменяш гащеризон на седмица ...малко тъпо...
Ако пък е бял.... и кръвта от раздраните крака... все едно ти е дошъл мен*иса...
Има евтинки колани на TOP MASTER... точно ще ти отиват на ник-а....
:lol:
Ето това не го разбирам например--ако вече е знал че аз пиша но с друг ник разбирам че се дразни понеже си го знам...............но при положение че този майстора е нов във форума и така веднага да го напада............еми....цигански работи според мен
Всяка тема се превръща в една простотия към края си
добре............дайте да се съгласим че THE_FAN е най-големия майстор и толкоз--немам нищо напротив той да е най-великият













след мен :wink:
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
Позволявам ви да продължите с картона и за напред :mod:
Като работя с колан и като бръкна в него и ми се забиват рапидите под ноктите.........усещате ли как пак си идваме на темата----шлайфане на АБСОЛЮТНО всички ненужни ...бавни...проблематични движения за постигане на съвършенство и за да извлечем максимална полза от престоя си на работното си място
Щом ти ми позволяваш ще продължа да го правя.

А кат си клекнал как си вземаш рапидки.? На мен лично без чантичка не ми е удобно. Винтоверта винаги ми е на колана, имам си рапидки, копчета, ножче, ножица. Това са неща за които понякога се налагт много по-проблематични движения.
radoraev - специалист
не мога бе човек--ставам бавно подвижен и се нещо ми пречи---незнам защо
И като бръкна и ми се забие видата или нещо друго под нокъта и полудявам и като го запраша колана в стената и толкоз...........и продължаваме 3-ма човека да слагаме по 200 м2 тавани на ден без колани
А машинката нема време да се отлепи от ръката ми просто---оборотите никога не падат до нулата---само се чува......зззззззз чат.....зззззззз чат.............ззззззззз чат :lol: :lol: :lol:
23 октомври 1998---завих 7 000 рапиди :prayer: :supz:
radoraev - специалист
leonardo_vd написа:
radoraev написа:
Позволявам ви да продължите с картона и за напред :mod:
Като работя с колан и като бръкна в него и ми се забиват рапидите под ноктите.........усещате ли как пак си идваме на темата----шлайфане на АБСОЛЮТНО всички ненужни ...бавни...проблематични движения за постигане на съвършенство и за да извлечем максимална полза от престоя си на работното си място
Щом ти ми позволяваш ще продължа да го правя.

А кат си клекнал как си вземаш рапидки.? На мен лично без чантичка не ми е удобно. Винтоверта винаги ми е на колана, имам си рапидки, копчета, ножче, ножица. Това са неща за които понякога се налагт много по-проблематични движения.
Това за разрешение е шегичка естествено......като си клекнал с колан същата драма....искривява се джобчето и пак не можеш да бръкнеш....ако го извъртиш пък леко колана от другата страна нещо ти пречи дето е закачено на колана и не можеш пак да клекнеш...а пък и по принцип инстиктивно предварително ръката ти бърка в колана преди да клекнеш
Малиииииииииииии тряя да напиша десертация ми се струва
Професор-доктор--заслужил майстор на спорта и транспорта-човека измислил гипскартона........RADO RAE-e-e-e-e-V урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
Малиииииииииииии тряя да напиша десертация ми се струва
Професор-доктор--заслужил майстор на спорта и транспорта-човека измислил гипскартона........RADO RAE-e-e-e-e-V урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Маллееее имаш нужда от лекарска намеса :? Слез на земята бе човек
radoraev - специалист
Ей не разбираш от майтап приятел--аз съм си такъв...шегаджия....нема страшно
Винаги гледам да разведря обстановката---не ги приемай толкова сериозно работите де :rock:
Само METALLICA о йеееееееееееееееееееее

Тема "преградна стена от гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: