Монтаж, топло и звукоизолации.
ivanpetrov - специалист
Здравейте, и преди съм виждал такава конструкция по клипчета, но никъде не съм намирал конспект на кнауф или друга фирма за картон на нея .Ако някои е запознат да помага ако може.
https://www.youtube.com/watch?v=sBIJmHIFIdo
ivanpetrov - специалист
А,не това ми е ясно.Според мен той започва с W111 което е на първата снимка и е преградна стена, а в случая той прави предстенна обшивка,е има и там 50-60 сантиметра преградна стена.Но в последствие нещата стават други:
-закрепва едно за друго двата вертикални профила UW-тата, с копчета ли е види ли не се вижда , защото лентата е на края на машината, но няма да ме изненада ако е и види. Виждъл съм го да прави излагации.
-хоризонталните профили, където ги слага като "паразитки" и се получават правоъгълници,вече на втората снимка.За нея става дума.
Той в момента прави стена на която ще има закрепени секашета и затова я подсилва горе така с три профила един до друг.Но не знам защо ги прави тези правоъгълници.
Ако съм в грешка ,се извинявам предеварително.

Прикачен файл

w111..jpg

Прикачен файл

11.jpg
Последна промяна от ivanpetrov на нед авг 17, 2014 8:00 pm, променено общо 1 път.
ivanpetrov - специалист
Намерих тук нещо, профилите за закрепени един с друг но в щахтова:

Прикачен файл

w 629.png
jekasus - майстор
ivanpetrov написа:
Виждъл съм го да прави излагации.
Той само това прави :lol: Сега го чакам да се изложи със ВиК-инсталация :-D
Ако питаш за "паразитки" - просто ще сложи после един пласт 9.5 мм ГК на тази конструкция.
Не знам дали има копчета на лента.

Тема "Конструкция?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: