• 1
  • 2
Монтаж, топло и звукоизолации.
juvesan - специалист
jekasus написа:
juvesan написа:
сегашният ми винтоверт - Хилти
След това спрях да чета....
Е, нека не бъдем някакви фанатици... аз съм фен на Хилти, обаче вероятно, защото не го плащам аз :roll: Признавам си обаче, че омразата ми към Бош се базира изключително от техните винтоверти и къртачи от порясъка 5 - 11 килограма. Вероятно, защото те са виждали истинска работа. Имаме и циркуляри , зегета, лазерни и други такива на Бош - общо взето бива, НО, когато БОШ се срещне с Хилти и евентуално с метабо, макита , че и някои други - извинявайте, но ... :axe: Лично мнение, но твърдо... :partyman:
сори за якия оффтопик... :rolleyes:
nikolson - майстор
За мене клипса от сайта на "Роси" също няма да свърши работа. МДФ и ПВЦ лампериите са по-тънки от дървената, която е вероятно 12.5 мм.
juvesan - специалист
За мене клипса от сайта на "Роси" също няма да свърши работа.
E, то там цялата работа е колкото да се отбележи, че Има някакви и цената също е някаква... измислена :lol: Когато става дума за видове и наличности ето , има пример
http://www.anker.by/katalog/spetsialnyj ... -shlyapkoj
Най- любопитно за мен е фактът, че съществува клипс с размер 3мм и 3,5 мм като друг вид :roll: това е вече прекалено ... но и със стандартния набор от 1 до 6мм ( има и до 8 ) мисля, че всичко би станало по документи... така или иначе явно ще се купува такер с пиронЯ :drinkers:
marian1 - майстор
Провери и където продават ламперии от тези в завитите в пвц. В София съм виждал в Баумакс и Баухаус - същите клипсове - но не съм обърнал внимание на цените.
jekasus - майстор
То размери ги има различни, че и дупките пасват за скобата на такер.
Явно не е търсено, като стока тук, ама и не мога да припомня някой да иска ламперия. То има и други ст. материали, които се предлагат там, а тук не ги ползваме.
juvesan - специалист
Провери и където продават ламперии от тези в завитите в пвц
Еми с това започнах темата, че си купих такива за ПВЦ, обаче дебелината е малка, а като я подправих на "голяма" започнаха леко да се отхлабват и някак е ме кефи мисълта в някакъв момент да ме изложи някой сегмент :? 100 броя за 3 лева... не ме обръща такава цена, но не пасва на идеята [-X
Явно не е търсено, като стока тук, ама и не мога да припомня някой да иска ламперия
Ами да, кой да иска.. ние сме един народ менте, с храна менте, лекарства менте, политици - двойно менте ... А ламперията я искам за 80 годишна къща с гредоред като камък ... кнауф ли да сложа... не ща! :evil: В къщи гледам цяла седмица - искам в неделя да гледам дърво и камък :drinkers:
marian1 - майстор
Пак ще го напиша - провери там, където продават от немския дървен материал ( дървена ламперия ) продава се опакована с найлон ( по това и по надписите се познават) . Те (лампериите) са предназначени за такива скоби - там виж за цена!
Нали търсиш по ниска цена на скобите!
juvesan - специалист
Пак ще го напиша - провери там, където продават от немския дървен материал ( дървена ламперия )
:partyman: Така де, ще видя, но трябва да дойде сутринта все пак :drinkers: А дотогава си тренирам пръстите :prayer:

:prayer: :prayer: Който си знае - той си знае - наистина в един от споменатите магазини има таквиз животинки - Благодаря! =D>
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос относно клипс за дървена ламперия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: