• 1
  • 2
Монтаж, топло и звукоизолации.
hristov1 - специалист
[img]Здравейте пичове справих се със стената, но направих една грешка, трябваше да хвана крайните CW профили към стената с дюбели, а не го направих само им сложих антивибрационни ленти и останаха фуги по 2-3мм и оттам мисля, че се чува като пусна музиката в другата стая не че е фатално имам още 18см на гърба на стената за пълнене и мисля да сложа и каменна вата 10см за сега съм го направил с 10см профили магнум на кнауф, изолационни ленти на окрачващите профили от едната страна.. остана да сложа 2рия слой картон, но първо ще запълня фугите с фугопълнител и мрежа ... Сега ще прикача и снимки и се чудя какво да ги правя тези малки фуги то друго освен да ги пълня с фугопълнителя не ми остава а и на гърба на стената съм оставил касата на порталната врата и м/у касата и картона има 1см и там мисля да запълня с фугопълнител.,Моля който има идей да ги споделя :)Поздрави.

Прикачен файл

DSC_0089.jpg
DSC_0089.jpg (86.32 KиБ) Видяна 6356 пъти

Прикачен файл

DSC_0084.jpg

Прикачен файл

DSC_0081.jpg

Прикачен файл

DSC_0077.jpg
DSC_0077.jpg (56.69 KиБ) Видяна 6356 пъти

Прикачен файл

DSC_0075.JPG
hristov1 - специалист
Остава да запълня фугите и да сложа втория слой картон като втория слой ще е от цели листи.

Прикачен файл

DSC_0090.jpg
hristov1 - специалист
Здравейте отново искам да попитам нещо след като направих преградната стена и сложих в нея 10см Екорол минерална вата на кнауф имма проблем немога да стоя много много в стаята появи ми се някъква кашлица която не спира а като изляза от стаята и се оправя та вариантите са няколко или власинките на въпросната вата да преминават през картона което ми се струва странно и нелогично или да има още власинки в самата стая тъй като ватата стоеше там а иначе слагах ватата с маска очила и ръкавици ..
Запълнил съм фугите и от към моята страна на спалнята стената с картон е единична мислех да правя втори слой от каменна вата 10см + картон и се чудя след като го направя това да направя и една стеничка с утонг 5см не искам да ми проникват тези вати в спалнята
Някой да е имал подобен проблем?Поздрави. :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е чак толкова силно проникваща тая вата, бетер вода. Или не си почистил добре стаята или имаш реакция към нещо друго. Някоя съставка на лепило, шпакловка, нещо такова
Имам опит с няколко странни дихателни алергии, та...
hristov1 - специалист
Ами сега изкарах всичко от стаята и ще видя какво ще излезе.. И аз имам опит с дихателните алергий :)))ПОздрави.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Прахосмук на всичко и моп на пода....
  • 1
  • 2

Тема "Изграждане на преградна стена на портал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: