Монтаж, топло и звукоизолации.
YordanYordanov - помощник
Добър ден!Някой може ли да ми каже какво е наименованието на тези плоскости ( панели)?Главно се интересувам от лъскавите.От какво са изработени?Приблизителни цени?Начини на монтиране?Благодаря предварително!Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
stridata - специалист
Не става точно ясно за какво говориш. Това принципно са визиоализации. Всичко което виждаш може да са ламинати (HPL, CPL) в/у каквито материали се сетиш ПДЧ, МДФ, Еталбонд. Може дървесното да се направи от фурнировани плоскости, боядисан МДФ, плексиглас, стъкло (гланц, мат).

П.п
По наше му наречено ЛАМПЕРИЯ!
djendov - специалист
Google.com
Ламинирани плоскости стена. Има 50 варианта, тънки, дебели, ламиниран мдф, някакви като опънатите тавани и т.н.
Колегата ме е изпреварил...
YordanYordanov - помощник
djendov написа:
Google.com
Ламинирани плоскости стена. Има 50 варианта, тънки, дебели, ламиниран мдф, някакви като опънатите тавани и т.н.
Колегата ме е изпреварил...
А има ли в някакъв магазин някакви готови оразмерени каквито и да са?Или всичко се прави по поръчка с индивидуални размери?
stridata - специалист
Стоиностните неща са на големи листа и се разкрояват и обработват по желание на клиента. Евтиния вариант е МДФ или PVC Ламперия и ги има по големите строители вериги Баухаус, Бриколаж, Практикер.
YordanYordanov - помощник
stridata написа:
Стоиностните неща са на големи листа и се разкрояват и обработват по желание на клиента. Евтиния вариант е МДФ или PVC Ламперия и ги има по големите строители вериги Баухаус, Бриколаж, Практикер.
Обиколих и практикери и бриколжи....никъде не открих ламперия от мдф гланц... :sad: Има няколко варианта имитиращи дърво...Ако имате предложения къде да потърся?Или краен вариант-Къде да отида да ми предложат цена за разкрояване,обработка,кантиране,лакиране иии там каквото се прави ?
stridata - специалист
Трябва ти Мебелна фирма или човек с подходящите знания. Имаш ЛС!

Тема "Стенна Облицовка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: