Вашето лично помещение
shadowman - майстор
Хора, нужна ми е информация за матраци, тоест за добри и на добра цена. Проблема е такъв, че работя с матраци ЕЛИТЕ, но напоследък чувам лоши неща за тях, а и ги виждам, но се чудя с кои да ги сменя. Чета мнения в нета и почти всеки е доволен от своя си с малки изключения. За сега съм се спрял на ТЕД и НАНИ (евентуално), ТЕД защото са по извесни и са ми близо, но и за тях противоречиви неща се чуват... давайте мнения и ако може се обосновете, че трябва да поръчам 5-6 тия дни.

пс: ако темата не точно за тук нека да бъде преместена където ще я видят повече хора.
Lamer - специалист
И аз се интересувам в момента от това? Кои матраци са най-добри?
Препоръчаха ми матраци произведени в град Бяла. Някой ползвал ли е такива?
Как са в сравнение примерно с матраците на 'HappyDreams'?
tottenham - специалист
взех си "Magniflex" - мн доволно . като цена бе близо до тези на ТЕД, но гаранцията му е 10г.
Aз работя с матраци Happy Dreams, предлагат различни видове матраци евтини и скъпи модели (пружинни. латексови, мемори) с много добро качество и условия, вкл. кратки срокове за изпълнение, както и без рекламации.
n.nikoloff - специалист
Ако можете да си го позволите - Хегра-Д - Ямбол - по скандинавска технология. А скандинавците са луди на темата качество и удобство без глезотии.
bikerider_ - специалист
Stef40 написа:
Aз работя с матраци Happy Dreams, предлагат различни видове матраци евтини и скъпи модели (пружинни. латексови, мемори) с много добро качество и условия, вкл. кратки срокове за изпълнение, както и без рекламации.
Кои са евтините модели? Отидох в магазина им онзи ден и по-евтин от 350 не видях...Доколко са качествени и скърцат ли пружините им обаче, никой в интернет не се наема да каже. Това е или скрита рекламна кампания на марката, само с хвалби за нея от уж нейни потребители, или тя е нова и няма все още достатъчно хора, които да кажат добри ли са наистина тези прехвалени матраци, или след време проявяват типични дефекти. Понеже спрямо по-евтините Дормео, гаранцията на щастливите сънища, която е 3 пъти по-малка, ми се вижда смешна.

Тема "Матраци???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: