• 1
  • 2
Вашето лично помещение
PolariS - специалист
Здравейте,
я да ви покажа новата си спалня докато още нямаше багаж, критикувайте на воля...
Идейния проект е мой, основен замисъл - практичност и борба за място на 13 кв. м. Скринчето е с такива размери, че да може да бъде на няколко места в стаята. Матрак "Тед" Капри, подматрачна рамка и тя "Тед", метална. Цветови решения - естествено жената. :roll: Изпълнение - майстора, не аз. :-D

Прикачен файл

DSC04024_resize.JPG
DSC04024_resize.JPG (63.62 KиБ) Видяна 13831 пъти

Прикачен файл

DSC04026_resize.jpg
DSC04026_resize.jpg (55.2 KиБ) Видяна 13831 пъти

Прикачен файл

DSC04027_resize.JPG
DSC04027_resize.JPG (55.07 KиБ) Видяна 13831 пъти

Прикачен файл

DSC04029_resize.JPG
DSC04029_resize.JPG (51.44 KиБ) Видяна 13831 пъти

Прикачен файл

DSC04031_resize.JPG
DSC04031_resize.JPG (82.84 KиБ) Видяна 13831 пъти
Fori - специалист
Изглежда превъзходно !
Как се получи като цени?
а какво е нещото дето се намира в горния ляв шкаф на гардероба?
trevora - специалист
Където ти е падащия лост за дрехи,какво ти е разстоянието чисто,защото на мен ми се струва много малко?
И защо нямаш фазер на спалнята?
ribnikolaevi - майстор
Красива е.
baipetkopz написа:
а какво е нещото дето се намира в горния ляв шкаф на гардероба?
Според мен е лост с асансьор. Но не съм сигурен, и за отправям това питане.

А къде могат да се намерят матраци с неправилна форма, по-точно със леки закръгления от едната страна /при краката/?
PolariS - специалист
Emerald написа:
Честита да ви е! :)

Сигурен ли си че искаш критика? Щото от мен или истината, или нищо. :lol:
Аз пък не съм публикувал темата за да ми се размине с "нищо". Давай... :)

Да, това горе е лост с асансьор, не знам какво е разстоянието, ще измеря, не е малко, но не е и голямо, нямаше много варианти. Вече събра сериозна част връхни дрехи на закачалки...
Фазер на спалнята нямам, не искам и да имам, ако става дума за фазер под матрака. Подматрачната рамка върши същата и по-добра работа. С една подробност - не запарва матрака като фазера.

Това за сега...
Лъчезар - специалист
PolariS написа:
Фазер на спалнята нямам, не искам и да имам, ако става дума за фазер под матрака. Подматрачната рамка върши същата и по-добра работа. С една подробност - не запарва матрака като фазера.

Това за сега...
май нещо не се разбрахте за фазера.
trevora най-вероятно имаше предвид този на пода
Изображение
според мен си е задължителен, ако ще пълниш с дрехи
shadowman - майстор
Калвадос на Кроношпан... Малко са се престарали с пантите, но по-добре повече отколкото по-малко. Добре е да имаш фазер под леглото (както е показал Лъчезар) щото инак дрехите ти ще са на земята, а и дори най-смотания фазер ще заздрави конструкцията. Относно изпълнението, всяка поръчка е индивидуална и се прави по-желание на клиента затова ще има и негативни мнения, всеки с вкуса си.
Тук поставям една снимка на легло, тежко и квадрано, но така го искат. Материала е черно пдч + акрил крем.
PolariS - специалист
Ехеее, Емералд, аз казах давай с критиките, ама ти атомна бомба метна, нищо живо не остави... :lol: :shock:
Та значи:
Дупката на гардероба над покрива - майстора така го реши, ще го питам. Дръжките поне на мен не ми изглеждат офисно, аз си ги избрах, исках да са големи и удобни, не ми харесват тези дето се хващат с два пръста, а и вратите са големи. Не съм съгласен и че модела на спалнята е остарял и евтин. Мебелните магазини виждала ли си? Защото аз доста обикалях и нищо не ми хареса на 100 %. Полските и румънските мебели са не особено качествени, понякога видимо. Българските - е нищо не ми хареса, това няма, онова има а не ми трябва. Всички слагат плъзгащи врати, огромни и тежки, никога нямат повдигащ механизъм и т.н. Отидох в мебелна фирма с поръчка - там пък ми обясняваха какво искам всъщност и как може да го доукрасят. После обещаха да се обадят за седмица с проекта по схема, но мнооого закъсняха. Т. нар "джувки-поставки" всъщност са практични и ни трябват - gsm-а винаги е до мен, други дребни неща. За цвета и за бялата боя ще замълча, да не кажа някоя простотия. Само ще цитирам shadowman: "Относно изпълнението, всяка поръчка е индивидуална и се прави по-желание на клиента затова ще има и негативни мнения, всеки с вкуса си". И да добавя: не показвам дизайнерска или модерна спалня, основната идея е практичност, това е смисъла и на сайта все пак. Ще сложа няколко снимки с подобни модели, неща които днес се продават в БГ.
Все пак мерси за критиката. :)

Прикачен файл

image30.jpg
image30.jpg (16.11 KиБ) Видяна 13591 пъти

Прикачен файл

image31.jpg
image31.jpg (17.57 KиБ) Видяна 13591 пъти

Прикачен файл

s4.jpg
s4.jpg (49.05 KиБ) Видяна 13591 пъти
PolariS - специалист
По темата за фазера-дъно - да, естествено че ще го ползвам пространството за багаж, не точно за спално бельо, но... Ще го обмисля това с майстора, не че така не става за ползване.
  • 1
  • 2

Тема "Нова спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: