Вашето лично помещение
recycled_bin - напреднал
malkstor - специалист
trevora написа:
Аз съм с Нани : обикновенни, двулицеви, ортопедични,пружина-гаранция 5 години средна цена в зависимост от модела за матрак 90/190 около 150 лв.поне до преди година.За сега съм доволна ,но незнам за в бъдеще как ще бъдат.Иначе имат най-различни модели.Имат и сайт в нета.
Още.... 5 гласа за тях :) Ама тези Нани, че са 2 производителя с това име. Специално за леглата Адрия става въпрос, на пружини са. Аз и съквартиранта от предишната квартира си поръчахме такива в началото на тази година. Изработката и доставката отнеха около месец, но си заслужаваше чакането. Да уточня от сега - те се водят легла, но реално са матраци с долна рамка от метал и крачетата се завиват направо за нея, та всъщност са матраци на крака.

Аз си поръчах 120х200, съквартиранта 140х200 че е "семеен" ;). И аз, и той и приятелката му сме доволни от матраците. След като сменихме квартирата той си продаде матрака (защото квартирата си имаше легло и нямаше къде да го сложи) на един общ приятел, който до тогава имаше един на Тед, от тези полу-твърдите (после го наряза на 4 за нещо като табуретки :-D ). Поради пренасянето си в ново жилище (собствено) си бяха взели с приятелката му едно сгъваемо легло, което става на нещо като фотьойл, но явно не бяха доволни. След като взеха въпросния матрак бяха доволни. А и при мен който е спал на леглото е бил доволен (не само от леглото :lol: ).

Цени и размери има на сайта, 120х200 беше там някъде, около 250 лева.
bikerider_ - специалист
Реших да са Дормео. Май от всичките български и Дормео съотношението цена-гаранция е най-добро при тях. А и доколкото разбрах от 1 друг форум, това де факто са Магнифлекс, правени в Словения, заради което са по-евтини.
royal - напреднал
Аз съм с матрак "Антистрес" на ТЕД и съм доволен!
След, като изхвърлих стария и взех да спя на "Антистрес" се чувствам доста по-отпочинал сутрин. Харесва ми. :cool: Бих си купил отново от ТЕД, а и цената е съсвем нормална, а не като някои други фирми, които предлагат матраци за 1500-2000 лв. :shock:
choko - специалист
моето предложение е латексов матрак на екон. Изберете българското :)
http://www.ekon-bg.com/latex/
можете да попитате и при http://www.rossmari.com/
аз лично взех два матрака от тях мисля че цената е добра.
Успех в избора!
bikerider_ - специалист
Мерси за предложенията! Избрах вече :-D ...дормео ортопедик, с 6г. гаранция. След първата нощ съм страшно доволен! Като облаче е! :lol:

Както казах, марката е продукт на Магнифлекс, изнасян за Словения и затова е под друго име и на по-ниска цена. А последните са доста препоръчвани на нашия пазар. :)
Последна промяна от bikerider_ на нед дек 07, 2008 5:02 pm, променено общо 1 път.
silllveto - Майсторица
Честито за матрака! Гледала съм му реклами по ТВ. Продава ли се в магазин?
bikerider_ - специалист
Мерси! Продава се в магазините на топшоп - на Борис, на Хр. Ботев(там обаче го нямат) и на Скобелев и Витошка. Аз си го взех от първия, с намаление 10%, което важеше до днес, но с 1 продробност - че магазините им днес не работят. Може би само на телефоните на топшоп може да се поръча днес, но с доставка утре, при което не знам дали биха зачели намалението важащо до днес.
Още инфо от тук http://www.dormeo-bg.com/
:wink:
А най-интересното е, че поради липса на пружини в него, матракът се продава вакуумиран и навит на руло, като рогозка, което ви улеснява, понеже не е нужно да се наема специален транспорт. След разопаковане, са му нужни 3ч. да се раздуе до крайната си форма.
silllveto - Майсторица
Това с промоцията, че свършва е трик. На бас, че са ще почнат коледните уж-намаления.
bikerider_ - специалист
Не знам дали е трик или наистина просто гледат да се отърват от залежала стока, за да разчистят терена за нов внос след НГ.
Ако пуснат още намаления, ще се възползвам, понеже ми се искаше да пробвам и възглавничките им. А може да си взема и рол ъп допълнително матраче.

Тема "Коя марка матраци?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: