Вашето лично помещение
iveliks - специалист
колега ще кажеш ли от къде мога да си взема приспособлението -стойката за борнашината
evdoki - специалист
Стойката е на Wolfcrat, и се продава в Бриколаж Практикер и т.н
Аз се интересувам от шаблона за поставяне на водачите на чекмеджета на снимка IMAGE_00209.jpg
Инъче поздравления за набора от инструменти на Wolfcraft и за сръчността
PPP - специалист
Много ми харесва решението, но не действа ли малко клаустрофобично на психиката като легнеш?
iveliks - специалист
шаблон за водачи има на доста места но на изгодна цена е в Кентимпекс -София
iveliks - специалист
а аз пак да питам а цената на тази стойка знаеш ли
shaman - напреднал
Около 10-15 лв. И наистина си заслужава да се вземе дори и само за няколко чехмеджета. Но не става на всички водачи. За тези от Кентимпекс е идеална. Аз използвах такива за да пробия дупките и после сложих водачи на Hafele.
te_dda - специалист
браво !! най-вече съм доволна от факта, че колкото повече чета темите, толкова повече разбирам,че не само у нас е било по половин година на стая:))) и явно е нормално :roll: :roll: ..ама хуабвото е че един път свърши ли - не го помниш и само се кефиш :)))
офф, акто си представя,че у нас трябва да се правят баня и кухня заедно схол с основна смяна на всичко зле ми става като знам за какво темпове ,мъки и пари става въпрос... :-D :-D всъщност апри за всико поне за варианта който аз искам - няма,пък аз не искам компромиси и ако трябва ще чакам..та на първо време мисля тая пролет банята да разбутаме... :roll: :roll:
jiktak - помощник
Стахотно, искам да те попитам при определянето на размерите на детайлите освен с мястото с което разполагаш в стаята съобразявал ли си се с това колко е големината на един лист ПДЧ така че да го уплътниш максимално, т.е. да имаш най-малко остатъци, като при рамките на леглото например?
shaman - напреднал
Мисля, че не е необходимо да правиш това. Самата програма във фирмата където ти режат ПДЧ-то оптимизира разположението на детайлите така, че да има най-малко фира. Има два размера листове и програмата ги подбира оптимално. Ползвах Optimik за да видя приблизително колко листа ще ми трябват, но програмата на фирмата всеки път изчисляваше друга конфигурация на малки и големи листове.
Единственото важно е да внимаваш да не сбъркаш посоката на шарките (фадера).
Знам, че в някои фирми можеш да си поръчаш само детайлите без да плащаш фирата, но пък е по скъпо и е изгодно, само, ако ти трябват 2-3 парчета от даден лист.

Тема "Спалня - помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: