Вашето лично помещение
Fortune - специалист
rulom написа:
Бе от една седмица обикалям и си търся спалня и всичко ми е до малко под колената, те нормалните спални не ми стават, кво ли остава за тези черупчици :-D
То и тази стандартна дължина на леглата - 1.90 м? Детенце все спи на диагонал, нали ми е над 1.90!
angela_pk - специалист
Много ме кефят тия дето са като яйце :shock: .
Само, че всичко останало трябва да се връзва с този дизайн
svetliopi44 - Чирак...
Мен ме кефи ей тая... Някакви идеи как да се направи това отзад...
Как е огънато това чудо и от какъв материал се прави ??? :?

Прикачен файл

airloungesystemmodernplatformbed-thumb.jpg
airloungesystemmodernplatformbed-thumb.jpg (20.11 KиБ) Видяна 16839 пъти
svetliopi44 - Чирак...
Хайде колеги помагайте с идей да не отварям нова тема ,че без тва се е задръстило от темички ... :!:
masteradmin - майстор
С подръчни материали с какво друго. Всичко е пдч, дунапрен и дамаска. Може да ми се смеете, но аз за да си претапицирам меката мебел си купих такер за 7лв. от магазин за 1лв и оттогава ми върши страшна работа. Отиваш в някой магазин за мека мебел и виждаш 2-3 тънкости за тапициране и си готов.
svetliopi44 - Чирак...
Е как ще се огъне така ПДЧто :?
Илиян Илиев™ - майстор
Мен ми идва на ум единствено епоксидна смола и текстил. Демек както правят тунинг на колите. Дори да не стане много прецизно, предполагам че тапицерията ще покрие дефектите.
svetliopi44 - Чирак...
И аз мислех за това ама май ще е доста скъпичко ...калъп да се направи и т.н. Все пак ти благодаря за мнението ...всяко мнение е добре дошло ,по този начин ще стигнем до най подходящото за Направи си Сам.Ама като се замисля сега то това отзад играе роля на крака и мисля че трябва да е стабилно щот отпред има само едно краче в средата.
Илиян Илиев™ - майстор
Предполагам, че и от масивна дървесина може да стане. Правиш си правите елементи, а за извивките трябва да направиш няколко отделни елемента рендосани и оформени с подходящ наклон. За сглобката предполагам най-добре ще те ориентира някой дърводелец. Ако е изпълним този вариант на извивките ще се получат ъгълчета от вътре и ръбове от вън, но след тапицирането няма да се забелязва според мен.
ronik - специалист
Струва ми се, че този елемент е облицован с кожа. Иначе извинявай за откровеността, но не виждам никаква функционалност в него.

Тема "150 модерни спални :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: