Вашето лично помещение
koceto79 - напреднал
solo5: ламината е на кроношпан , мисля че беше 15-16лв квадрата. какво друга да ти кажа...не се сещам.

takezo: леглото е много стабилно. матрака е на тед с отделно пакетирани пружини. и звукче не се чува от него. много съм доволен от тази покупка, въпреки височката цена. но мисля поне 10год да спим на него :) така че е оправдана.
Master_Kenobi - V.I.P.
ОК, а къщата кога е строена?
miroslav_kn - специалист
Относно гасненето на луничките - провери дали връзките на кабелите са добри и там където има лустър клеми а другото е там където са трансформаторите трябва да има достатъчно свободно пространство за да не загряват. Провери ако при трафовете има вата просто я махни и остави пространство.
velsi - Почетен майстор
Ако беше разкарал газовата печка, щеше да си спестиш останалите приключения...
koceto79 - напреднал
velsi нали го писах бе човек, 24часа вървя маслен радиатор пак същата работа беше, никаква промяна, кондез, кондез...
сега вече няма

miroslav_kn мислиш ли че може да загрява, още сега ще се помъча да извадя малко вата.
Time2Burn - специалист
Велси, аз не ползвам газова печка, па има конденз да се удавя. Най - интересното е че и от земята взе да извира конденз като гейзер. Минава през 25 сантима плоча , 5 санта замазка и 5 сантима стиропор, отгоре има подложка и ламиниран паркет. Пре фугите на паркета ми на едно място вазе да избива към стотина грама вода.. Това е на 3тия етаж, не е в мазето да кажеш. Тая влага взеха да ме болят гърдите. Не знам какво да правя. Не се бях сетил да отворя розетката на комИна.
Последна промяна от Time2Burn на нед дек 28, 2008 6:51 pm, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
Твоето вероятно не е конденз, а нещо друго идващо отвън.
Time2Burn - специалист
Имам обща стена с банята ама не вярвам влагата да преминава през стената и да ми влиза във стаята, тъй като банята има външна стена
Верно има прозорец, който стои затворен за да не ни е студено, ама дограмата му е толкова калпава че мисля влагата да си излиза през нея. А на спалнята дограмата е ПВЦ - Шоко. Интересното е че и миналата година имаше влага, когато дограмата беше от чамовите
Последна промяна от Time2Burn на нед дек 28, 2008 6:54 pm, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
Ти може и да не вярваш, но какво пречи да преминава.
LZ - специалист
За луните - ако захранването е електронно и не е осигурено охлаждане, вероятно се включва термозащита

Тема "най-послеи нашата спалня е вече готова" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: