Вашето лично помещение

Какъв е матракът ви и какво е мнението ви за него?

15%
Magniflex - доволен/на съм.
23
1%
Magniflex - не съм доволен/на.
2
Няма гласове
Dormeo - доволен/на съм.
1%
Dormeo - не съм доволен/на.
1
24%
TЕД - доволен/на съм.
38
6%
ТЕД - не съм доволен/на.
9
9%
Нани - доволен/на съм.
14
4%
Нани - не съм доволен/на.
6
41%
Друг матрак
64

Общо гласове: 157

imegogo - специалист
Magniflex са боклуци толкова са твърди все едно си легнал на пода докато им свикнах 2-3 месеца ставах като счупен
sasooooooooo - "специалист"
imegogo написа:
Magniflex са боклуци толкова са твърди все едно си легнал на пода докато им свикнах 2-3 месеца ставах като счупен
А сега как се чувстваш? Виждам ,че си гласувал с Не доволен. Фирмата има поне 10 модела, твоя кой модел е?
Всъщност и аз от днес съм щастлив собсвеник на Магнифлекс. Взех от най-евтините Ортопедико, но най-рано след месец ще мога да го пробвам и да изкажа мнение.

Преди пет години си купих матрак на Тед - пружина, ползвах го 5-6 месеца. Сега на родителите ми матрака от комунизма е по-добре от моя :lol: . Голям боклук се оказа.

Сега сме без матрак, спим на дивана :lol:
egx - специалист
sasooooooooo написа:
Еми давай! Идеята си е твоя, какво ти пречи? :? :wink:

Ами не знам марки.Имаше една някаква по вс телешопа и дори на нея не и помня името.А това за мен е някакъв голям проблем с възглавниците, защото като спя на една страна и спя по някакъв странен начин и на сутринта пък и през целия ден ме болят раменете.Абе трудно е да го опиша.Е преди време си смених възглавницата и всичко беше ок, но след няколко месеца и тя се изтърбуши и пак същата работа.Сложих си друга под същата, по-тънка, и след няколко месеца пак.И направо :evil: :evil: :evil:
Deo-x - специалист
egx написа:
...за мен е някакъв голям проблем с възглавниците, защото като спя на една страна и спя по някакъв странен начин и на сутринта пък и през целия ден ме болят раменете.
Леко отклонение на темата,извинете.Не мисля,че са ти виновни възглавниците,при сън като се спи на една страна тялото инстиктивно се обръща на едната страна и на другата страна за добро кръвообръщение и рамените мускули да не се притискат дълго време на едно място.И така до събуждане.Казваш,че спиш странно просто се опитвай да се обръщаш наляво-надясно,надясно-наляво,по гръб и т.н.Така няма да имаш проблеми с болки по тялото.
sasooooooooo - "специалист"
Да раздвижим малко темата :oops:
invizitor - специалист
немога да дам точен отговор кой матрак най-много ми харесва,защото не съм спал на всичките (само съм ги разнасял по разни монтажи),но мога да дам един отрицателен глас за матраци тед.
случката:правим спалня на втория етаж на мезонет.вита стълба.матрака е еднолицев 18см с дървена рамка."някой" забравил да вземе размери на стълбището и матрака не минава.прозорците малки и там не става.решение:разглабяне на матрака и каквото стане.когато махнахме дамаската,отдолу се показа един 15см матрак и отгоре беше лепнат един 3см дунапрен и хоп готово имате си 18см матрак.
svetliopi44 - Чирак...
Ще е хубаво колегите дето са гласували за Друг Матрак да споменат какъв ...??/ :?
vpa - специалист
Нани-то се скърши на втората година и то от сина ни който беше на 2г. и скачаше върху матрака сега се чудим с какъв да сме. Градски много добра анкета ще чакаме края да видим какво да си купим :-D
bobykafe - специалист
Да споделя и моя опит с нани /умишлено е написано с малка букви- не заслужават според мен голяма/ - В квартирата спях на надуваем дюшек и си беше перфектен за спане, докато не реши, че ще спада :( ... та помъчих се с него 1-2 месеца, помпих, лепих,накрая стигнах до положението да помпя 3 пъти на вечер /на лягане, към 5 сутринта и малко преди ставане/- да не опирам в земята ебаси. И тогава реших, че надуваем дюшек на 3 години си е изпял песента и ще си взимам легло. Щастлив от собствената си смелост и от познанството ми с дърводелец- специалист, тръгнах да си избирам матрак, понеже леглото се правело за матрака /кой да ти знае :lol: /. Та избрах си матрак ТЕД, с размера, който исках / 120х200/ и си го поръчвам он-лайн /БЕЗПЛАТНО / от нани.беге. Името е написано нарочно по-накриво, да не го намират търсачките. Всичко супер- утре идва матрака, обадиха ми се, потвърдих, и на следващия ден- новина- матрака е дошъл със "супер голям производствен дефект, трябва да си платя еди колко си капаро, ЗА ДА МИ ПОРЪЧАТ ДРУГ!!!" Отсвирих ги веднага, и си поръчах директно от ТЕД матрак- цената беше същата, доставката беше каквато обещаха- и като време и като час. Самия матрак е малко по- твърд от това, което очаквах, но като ми е куха главата да избирам сам- сам съм си виновен. Има един единствен недостатък- на едно място до краката усещам нещо като бучка, но е толкова малко, че трябва да го уцеля, че да ми пречи. Като цяло съм доволен от ТЕД.

Тема "Матраци - анкета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: