Вашето лично помещение
Радостина - напреднал
Много ти благодаря за съветите.
Климатика е най-доброто явно- поне бръмченето е по-слабо, а и като знам ,че не може да стане пожар, ще спя спокойно.Има едно НО - цената на инверторен климатик хубав е към 2000 лв. - отивам в темата за отопленето да чета кой с какво се отоплява, че тя зимата ей сега ще дойде :)
Твоят климатик какъв е ?
zmeios - специалист
Ми не искам да обсъждам марки климатици, че не е прието. Но нека го наречем така:

Имам евтин не-инвертор, от стабилна марка. Много съм доволен.

В друго помещение имам средна ръка (разбирай скъп за България) инвертор. Също съм много доволен ;) ;)

Не робувай на максимата "абсолютно трябва да е инвертор". От много неща зависи - марка, късмет, изложение, вашите навици на живеене и прочее. Конвенционалките твърдо ИМАТ своето място под слънцето. Чети повече в темата за климатизация ;)

П.С. Да не забравя - като стане дума за климатици, винаги повтарям едно нещо - МОНТАЖА е СУПЕР важен! Има много некадърници, има и страшни момчета. Много внимавайте, има куп процеси които могат да се прескочат за по-лесно и по-евтино, ти като клиент разбираш чак по сметката за тока или като се скапе машината :( :( Монтаж на климатик се прави от професионалисти, с име, репутация, със собствено достойнство, които не са от днес за утре в бизнеса. И най-важното, цената за труд е почти еднаква на професионалист и на ментак тенекеджия!
Радостина - напреднал
Пак благодаря за всички съвети и обяснения. Започнах да чета темата.

Тема "Моля за съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: