Вашето лично помещение
lipeto - специалист
здравейте
ще правя ремонт на спалнята
и искам да попитам в цветове и какви тонове цветове да ми е латексалл целта ми е да изглежда еротично кото влезнеш направо сех да лъха Laughing нз.какав цвят ще отива за тая цел Smile на лилаво с розаво съм се спрял Smile стаята е 4 на 3,5 метра прозореца ми е от страната от която изгрява слънцето а вратата е срещу прозореца в десният ъгъл Smile какви вигури от картон са подходящи с еротично излъчване и какав да е интериора.нз как се работи с Google SketchUp 7 иначе бих ви показъл какво имим на идея Smile

Колега, ако и сексът ти е като писането, цветовете няма да ти помогнат.
Ако имаш намерение да уважиш посетителите на този Форум, моля, старай се повече при писане. За улеснение можеш да си инсталираш някакъв коректор.

lipeto написа:

Здравейте.
Ще правя ремонт на спалнята и искам да попитам в цветове и какви тонове и цветове да ми е латексът? лл Целта ми е да изглежда еротично - като влезнеш, направо "сех да лъха" :lol: нз.Какав цвят ще отива за тая цел :) - на лилаво с розово съм се спрял? :) Стаята е 4 на 3,5 метра, прозорецът ми е от страната, от която изгрява слънцето, а вратата е срещу прозореца в десният ъгъл. :) Какви фигури от картон са подходящи за еротично излъчване и какъв да е интериора.нз Не знам как се работи с Google SketchUp 7, иначе бих ви показал какво имам като идея :)

Срамота.
8180
sasooooooooo - "специалист"
На такъв въпрос, такъв отговор - намери си хубава мадама и няма да ти пука как изглежда стаята...
lipeto - специалист
дайте идея за цвят ... някаква комбинация?
sasooooooooo - "специалист"
Хм, значи не е някаква шега?
Иди в някой елитен стриптийз-бар и се огледай, виж обстановката, най-малките детайли в интериора.
Цветове кърваво червено + черно...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
На кого да му е еротично? На пича или на мадамата? Щото има голяаама разлика.
На някой му е еротично леопардова кожа, на някой розов сатен, момичешка стая... Все пак, на черен чаршаф кожата приятно розовее...
Под наем ли я даваш, различни жени ли ще водиш или една и съща... всичко това има значение
Най-лесно е просто да си поразгледаш списанията.
naB4o - специалист
Фигура на пенис от гипсокартон.
rulom - модератор
Дали не е за "Говорилнята" темата :?
lipeto - специалист
На мен да ми е по удобно ... за мен е спалнята и на гаджето като ми идва на гости.. имам мн идей но като разположение на мебели и дизайн не знам как до го направя...
Последна промяна от lipeto на нед окт 04, 2009 8:34 pm, променено общо 1 път.
Чаро - Акълия
rulom написа:
Дали не е за "Говорилнята" темата :?
:-D



Тури две голи яки каки вътре и на такъв секс че лъха, че ум да ти зайде. :lol:
Па гаджето мое и да не идва :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
lipeto написа:
На мен да ми е по удобно ... за мен е спалнята и на гаджето като ми идва на гости.. имам мн идей но като разположение на мебели и дизайн не знам как до го направя...
Можеш ли снимки на стаята да постнеш и малко размери.
И да речеш, като си надъхан и припрян, седнал ли си си на ръцете или имаш некакви умения.
И гаджето как се облича и най-вече каква музика слушате и ти и тя.

Тема "как да си направя еротична спалня???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: