Вашето лично помещение
dundurma - специалист
личи си,че си по-малък от нас.след време ще разбереш,че не ние тях,а те нас............и че РЪКОДЕЛИЕТО :lol: :lol: :lol: не може да бъде заменено с нищо :-D :-D :-D
lipeto - специалист
n_a написа:
lipeto написа:
На мен да ми е по удобно ... за мен е спалнята и на гаджето като ми идва на гости.. имам мн идей но като разположение на мебели и дизайн не знам как до го направя...
Можеш ли снимки на стаята да постнеш и малко размери.
И да речеш, като си надъхан и припрян, седнал ли си си на ръцете или имаш некакви умения.
И гаджето как се облича и най-вече каква музика слушате и ти и тя.
да имам опит
снимки нямам- само това на пайнта [/img]

Прикачен файл

untitled11111.JPG
ето
untitled11111.JPG (12.16 KиБ) Видяна 10868 пъти
lipeto - специалист
dundurma написа:
личи си,че си по-малък от нас.след време ще разбереш,че не ние тях,а те нас............и че РЪКОДЕЛИЕТО :lol: :lol: :lol: не може да бъде заменено с нищо :-D :-D :-D
на 26 но запазен
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Изток/ запад/ север? За ръцете нищо не каза. И за музиката.
Прозорецът с щори ли е, има ли релси за перде? какви мебели има сега в стаята и какви искаш да има.
Интересува ме, как ще може да се организира прсотранството и колко ще е "въздуха"
Подовото покритие?
lipeto - специалист
Проблема ми не е в изработката на окачения таван или обшивките или фигурите и скрито ..... проблема ми е в интериора и цветовете на спалнята
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Проблем е че не отговаряш на въпросите ми
lipeto - специалист
Напърно ново обзавеждане ще правя:ламинат,спалня 160.200,2 нощни шкафчета, 2 или 3 крилен гардер,бюро за компа,масичка за телевизора и усилватела :? ще си сложа от пластмасовите корнизи за завеси и за перденца...
а за мацката и 2 мата сме романтици...сякаква музика слушаме
слънцето изгрява точно от страната на прозореца (изток ако не се лъжа) и сутрин ме заслепява понеже кревата е срещу джама :) има щори дограмата
lipeto - специалист
n_a написа:
Проблем е че не отговаряш на въпросите ми
Отговарям но ми е трудно да пиша на кирилица с клавиятурата и търся бутоните и става бавно
LazarGanev - "Велик майстор"
Ако ти е трудно писането на кирилица - пусни една снимка на гаджето поне - за да можем по-точно да се ориентираме какво да е обзавеждането.
zmeios - специалист
lipeto написа:
да изглежда еротично кото влезнеш направо сех да лъха
Облепи я с тапети с мотив "стодоларови банкноти". Ако намериш, може и тапет с петстотин евро.

За който търси лесна "еротика" - така де, сех - това обикновено е най-краткият път към еротичните преживявания.

Тема "как да си направя еротична спалня???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: