• 1
  • 2
Вашето лично помещение
yoneta - специалист
имам молба, ако някой е имал легло от ковано желязо, да сподели опита си. търси се легло, което да е едва ли не вечно във времето, да не скърца, да има приличен вид и да не се нуждае от периодическа поддръжка. :? :lol:
mim - специалист
против кованото желязо не знам дали ще се намери
винаги може да е красиво без значение колко века са се сменили, стига да е в подходящата среда
а дали ще скърца зависи от състоянието му, ако има движение между сглобките - ще скърца, а някой ден може и да се счупи
това при положение, че изобщо не се взима предвид вида на матрака и поставянето му
evdoki - специалист
Имаме такова легло. Не помръдва и не прискърцва. Ако е добро боядисано и не спиш в банята :-D няма да е необходимо да го боядисваш отново.
yoneta - специалист
мим, какво искаш да кажеш за матрака? не искам подматрачна рамка - ако това имаш пред вид. вместо нея искам желязна към самото легло.така си мисля, че ще се избегне напълно възможността за каквото и да е скърцане и проблеми с ламели.
evdoki - специалист
Рамката е желязна, заварена към леглото, а матракът е магнифлекс
yoneta - специалист
опитвам се да ви покажа какво искам, но снимката която съм свалила от kovacha.com е с по-голям размер. ако ви е любопитно - влезте в сайта и вижте модел №17.евдоки, мисля,че е това за което говориш.благодаря.
solo5 - майстор
секс без скърцане :-D
... може да се постигне и без легло от ковано желязо :roll:
silllveto - Майсторица
Много красиви легла. :thumbs:
Не виждам да имат проблем, освен в почистването на ъгълчетата. :?
Но то всичко си иска чистене, така че поздравления за избора. :)
Каква горе-долу е цената на едно такова легло?
batman - специалист
Твърдо съм "за" кованото желязо!
Ето тук съм постнал малко снимки по една друга тема, но се виждат леглото и част от останалото обзавеждане, естествено също от ковано желязо.
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... c&start=30
yoneta - специалист
силве, цената на този модел в момента е 800лв.и мисля дя си го поръчам.изработват се за около 3 месеца.питала съм майстора.
а от скърцащите легла съседите вече ми научиха.....
  • 1
  • 2

Тема "за и против леглата от ковано желязо" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: