Вашето лично помещение
te_dda - специалист
направихме си я смного мерак,много търпение, сами, а няма да ви казвам колко месеца не съм спала, за да ги измисля тея мебели и цветове...имам малко снимки, но ще снимам пак и ще пусна още:)

леглото е с повдигащ механизъм на матрака и отдолу ми е като втори гардероб, в който слагам сезонните дрехи, тк спалнята е малка и няма място за голям гардероб..така че още едно добре оползотворено пространство, а именно - това под леглото...

имах място само за скрин - за тоалетка нямам, затова си измислих нещо много идейно - страниците на скрина са скрити етажерки, на които са ми подредени козметичните джунджурии, а в нишата до скрина има огледало...е, стоя права, но всичко ми е под ръка, и най-важното - не се вижда и не стои разхвърляно и не прашасва...снимки точно на тачи част на скрина нямам, ще направя тези дни и ще пусна..другото , което исках, беше да съчетая зебрен елемент, който много ми хареса, и който собсвеноръчно нарисувах на стената пред спалнята..затова сложих едно декоративно перденце до леглото, такая че като е отворена вратата да се виждат двата еднакви елемента....иначе, както ще установите, си падамй по тъмните тежки цветове и нестандартно обзавеждане...всички цветове тип кафяво и фурнир са извън моите виждания за това ,което искам вкъщи...не че не могат да ми харесат, но винаги предпочитам моите комбинации :roll: :wink:
гардероба е трикрилен, без плъзгащи врати - съвсем умишлено, от лош опит с тази "красота" ...за да е по-различен си измислих едната врата да е с едно матирано стъкло , разделено на 3 ...мебелите са от черен МДФ...еми това е засега....ще пусна допулнителни снимки на скрина и леглото отворено...

:wink: Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
jameson_2001 - специалист
:shock:Поздравления ! Станала е страхотна спалня, атмосферата е един път ! Не е забележка, ама аз лично не харесвам Alum. или PVC интериорни врати.
maestroone - напреднал
Браво,много добре.Само като си представя какво става в тази спалня-....оф....нека и аз.
te_dda - специалист
jameson_2001 написа:
:shock:Поздравления ! Станала е страхотна спалня, атмосферата е един път ! Не е забележка, ама аз лично не харесвам Alum. или PVC интериорни врати.
ами какво да ти кажа...и аз много повече харесвам другите врати...но така или иначе всичко е в черно, розово, бяло, бордо...фурнирни цветове не обичам , а сега и да искам няма на какво да ги вържа...таска или иначе и от МДФ да бяха, щяха да са бели....но с витражи ,( а не ПДЧ и без стъкло) напр, които са доста по-евтини), цените бяха много високи - два пъти повече...тогава сменях вратите в целия апартамент, и основен ремонт от -до на детска стая и спалня, като в тях няма нищо старо останало и са сменяни подове, дограми , изолации и тн...та за завършек - един матрак и две плазми, дето ни довършиха....така че нямах много избор с вратите да ти кажа:) ама така катио са целите почти в стъкло не е толкоз гадно :roll: :roll:
иначе мерси за комплиментите :roll:
sasooooooooo - "специалист"
Нали няма да забравиш да щракнеш тоалетката?
te_dda - специалист
обещаното си е обещано :wink:
te_dda - специалист
ето другите снимки, които обещах...

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
te_dda - специалист
:eg: :angel:


абе тука няма нито икона за изчервяване, нито за благодарности или нещо подобно, щото такива ми трябваха
solo5 - майстор
ама махни тази с рогата, че мъжът ти да не си помисли нещо :lol:

Тема "ето я и моята спалня !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: