• 1
  • 2
Вашето лично помещение
mim - специалист
имаме същото като това на снимката
ползвано е сумарно 2 месеца сигурно и не е лепено още
1 месец за основно, че още нямахме нормално легло и после за гости
на 2-3 дена до донапомпвахме, че аз поне не обичам да потъвам
и да, има го тоя д/ефект на болки в гърба като при увисналите пружинни легла
solo5 - майстор
Засега единствения минус е, че още си мирише на винил :?
Изпуснах го и го оставих да се проветрява на терасата :lol:
ArturDent - Почти Безобиден
Хайде и нещо полезно:
- Покритието му отгоре пречи на чаршафа да се сбръчка.
- Можеш да приютиш тъщата, но пък бързо ще я заболи гърба и ще си тръгне. Ако не е някоя мръсница дето трае на болка.
- Мислил съм да го сложа навън и да спя няколко пъти, ама това като е готова къщата.
te_dda - специалист
solo5 написа:
jakuzi, малко въпроси:
1. От колко време го имаш?
2. Колко пъти си го лепил досега?
3. Дори ако не го напомпваш много пак ли болят "врат,шия,гръб... "?
ето ме и мен след малко отсъствие отново, ха здравейте !! :prost:

соло, на такива легла спахме у нас една година, преди да направим ремонта на спланята и да си купим заветния матрак...тогава купихме 2 единични високи за децата и една спалня - най-големия вариант
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=899&id=11569, който е от 2 части - дюшек и основа....усещането наистина е добро, по-добро от пружинен матрак съ сигурност ( какъвто беше нашия дотогава)...не ги спускахме, щото не може всяка вечер и сутрин да се прави тая процедура, луди нямаше :lol: ...обаче почна едно пукане....няма да ти разправям....до края остана здраво едното легло от детските( не се пукна нито веднъж за 1 година) и основата на спланята... другото детско всяка сутрин детето беше на земята :lol: , накрая и ние със спалнята бяхме с тоя номер, щото така и не можахме да разбереме къде е спукан дюшека и :)) и накрая спяхме без дюшека направо в коритото :lol: :lol: абе мани мани...и като сметнеш,че за трите дадохме 400 лв, то излезе киро на кирия....сега поне имам едно здраво легло ако ми идва някой на гости... :-D ... майка ми си купи едно и то също издържа една година без спукване и досега е здраво.... та незнам до късмет ли е, ама не стават за постоянно ползване... а за ходене някъде или за гости са перфектни !! вариантът легло в сака е доста добър за определени ситуации.. :wink:

специални поздрави
теда :!:
te_dda - специалист
но пък бързо ще я заболи гърба и ще си тръгне
ако разчиташ точно от това легло да я заболи гърба и да си тръгне - напразни са ти надеждите,приятелю :-D :lol:
леглото е изключително комфортно..

още нещо полезно:
ако все пак целта ви е тъщата да си тръгне, при спукано легло и 2 пъти събуждане на земята ще имате по-големи шансове за успех
:lol: :lol:
pavkatay - майстор
тези легла са си за временно ползване. аз съм спал и в хамак, но за 1-2 месеца - през лятото навън и в най голямата жега си беше за одеало-сутрин ме покрива росата :) .да му е честито на соло и дано да върши работа, ама да внимава с приятелката-да не се натъртят :lol: .
пс не знам 'интекс' марка или материал е, но имам надуваема лодка 'by intex', която не особено интензивно, но редовно ползвам вече 6 години- нямам проблем с нея.
diaflin - специалист
Наистина изглежда добре леглото, поне на картинка и като цена :). Аз обаче не разбрах има ли електрическа помпа, за напомпване и спихване или не ? От книжката на Практикер също не става ясно.
solo5 - майстор
diaflin написа:
Аз обаче не разбрах има ли електрическа помпа, за напомпване и спихване или не ?
Има :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Air Bed" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: