Вашето лично помещение
borkata3000 - специалист
Просто искам да се похваля с труда си.
И така, преди 2 седмици започнах с боядисването на тавана. Цвят много светло лилаво. Изображение
За 3 от стените избрахме по-тъмно лилаво от тавана. На първа ръка не повярвах, че ще минем само с две ръце. :)
Изображение
Изображение

За четвъртата стена избрахме много тъмно лилаво. За пореден път се убедих, че Хамелекона на Оргахим иска задължително 3 ръце, с 2 не става и не става:

Изображение
Изображение


И така, боядисахме. Ред е на мебелите. Проектиране, поръчка на плоскостите, старт на сглобяването, което продължи 9 дни. Предният ми проект, който стои в първите теми на раздел "Дърводелство", е без фазер за гръб. Хареса ми и реших и тук да оставя гардероба без фазер за гръб, а да се вижда самата стена отзад. :)

Изображение
Изображение
2 см. от тавана. :)
Изображение
Предния проект изпълних с десния фрезер (не помня дали фрезер му беше името). Този го направих с качествен такъв и работата вървеше без мазоли от натискане.
Изображение
Панти Lama. Незнам що за стока са, но реших проекта да ми е ниско бюджетен и идеята за Blum с амортесьорчета си отпадна.
Изображение
Първия етап на сглобяването приключи. На лице е завършен четирикрилен гардероб с размери Ш=220см, В=250см., Д=60см.
Изображение
Изображение
Ред е на скрина. Бях забравил да поръчам чела и гърбове на чекмеджетата, но добре че имах голям остатък, та всичко се нареди:
Изображение
Изображение
Изображение
Леглото с височина 40 см. и повдигащ подматрачен механизъм, който така и не монтирах, защото ми се струва, че няма да бъде задържан от някакви 3 винта на страна.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Дойде време да позабършем мебелите, да сложим чаршафите и преди да си легнем доволни отново да наснимаме. :)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Благодаря за вниманието. :)
naB4o - специалист
За подматрачния механизъм - мисля че ще издържи на 3те винта, ако са достатъчно дълги :)

Иначе много добре е станало :-D
Fortune - специалист
Браво!
Само малко ми е дразнител белия кант и разминаването на шарките на чекмеджетата...
iveliks - специалист
колега от икономична гледна точка ли никъде не си използвал фазер :?: а от констъкторска гледна точка е необходимо да има а и естетически

Тема "Моята спалня от началото" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: