Вашето лично помещение
ana_d - напреднал
Емералд, мислих, мислих и реших да осъществя варианта който е си начертала най-долу. Много ми хареса и вече си го представям как ще стане. Писа ми, че ще помислиш върху целия апартамент и ми се иска да видя идеите ти преди да сън започнала ремонта. Също така съм любопитна да видя и другите ти идеи за спалнята. Моля те прати ми ги когато имаш време, за да мога да взема окончателно решение.
Emerald - модератор
:) Не казах, кой от всички варианти ми допада най-много, но точно този долу ми е любим и на мен. Толкова свободно пространство не е "за изхвърляне", нали? Има недостатъци, които ме притесняват, но предимството на освобождаване на толкова площ е много важно за малък апартамент. :? При добро изпълнение би се получило прекрасно. В такива случаи съжалявам че не съм вложила достатъчно време и усилие на изучаване на някоя 3D програма за да го покажа така както го виждам...Но ако бях, щях вероятно сега да съм със собствено студио и идеите си вероятно не бих раздавала безплатно. :lol:

Не съм мислила още по апартамента, но ако имам време ще помисля. Само че уточни малко за този трегер и по-подробно за разстоянията. Ако нанесеш върху схемата разстоянията при всяка засечка- най-добре. :? За кога се планира началото на ремонта? Пък ако ти харесва тази раздвижена схема, която показах, защо просто не я подправиш леко според собствените условия?

Другите варианти са прекалено банални и не заслужават внимание. :? Може да ти пусна и тях. :?
Последна промяна от Emerald на съб фев 10, 2007 4:44 am, променено общо 1 път.
Emerald - модератор
Между другото, намерих едно хубаво 3D за хол като твоя с кухненски бокс- може да ти хареса и ти го пускам. Ракурса е от към кухненския бокс.

Изображение
XpS - помощник
Emerald -
а дали може да се намери гледка на същата стая от другата страна? Страшно много ми хареса барплота как е направен.Чудя се това дали някои БГ производител на мебели би могъл да го направи..:-О
Emerald - модератор
Е да беше мой проекта, да ти дам различни ракурси. :-D Открих го случайно в библиотека с 3д проекти. От другата страна плота е "кух" предполагам. Ясно се вижда четвъртия ред плочки под него.

Мисля, че няма никакъв проблем да се изработи по поръчка.
Levee - специалист
Ехаааа! Ето това е тавана, който търся! Хем върви като за къща на село с тези изкуствени греди, хем е достатъчно съвременно! Благодаря, Emerald!

Тема "Идеи за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: