• 1
  • 2
Вашето лично помещение
pavka - специалист
diduli написа:
Да става обаче какви врати да му сложа , като мебелите са ми чамови !
Такава врата "чупеща",като е залепено ОГЛЕДАЛО . :?
Изображение
diduli - специалист
Нее лошо с тая вратичка , обаче трябваа да търся къде да ми я правят. :?
diduli - специалист
Май ще му направя сводче. Ще му сложа рафтове и жената да слага каквото си иска . :-D
Fortune - специалист
diduli написа:
Май ще му направя сводче. Ще му сложа рафтове и жената да слага каквото си иска . :-D
Сложи си вратица (чамова) да има къде да си приберете прахосмукачката и дъската за гладене.
Боядисай я в бяло, изглежда много приятно и свежо, а и е супер хит в момента - в бг-мама има много идеи за боядисани или състарени мебели от чам.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=344521.0
diduli - специалист
Да това беше първоначалната идея , но гледам да синаправя всичко сам защото ми е писнало от майстори и чакане.Иначе сигурно ще се съгласят да ми направят вратички във фирмата от където купих мебелите.Ще питам.Но тези вратички къде ще ги хвана ? :?
Fortune - специалист
diduli написа:
Да това беше първоначалната идея , но гледам да синаправя всичко сам защото ми е писнало от майстори и чакане.Иначе сигурно ще се съгласят да ми направят вратички във фирмата от където купих мебелите.Ще питам.Но тези вратички къде ще ги хвана ? :?
Е и каса ще трябва...
Може и завеска за по-тънко или щора тип японска стена, или друга подходяща щора, но на мен винаги ми е липсвало местенце точно за прахосмукачката и дъската ;)
Fortune - специалист
Сетих се - най тънко ще излезе с врата хармоника, малко са грозновати, но в подходящия цвят, а и все пак е спалня, лично местенце...
  • 1
  • 2

Тема "ниша в спалнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: