Вашето лично помещение
Здравейте
Това ми е първата тема..
Искам да ви помоля за съвет за младежка стая / ще я ползвам като всекидневна/ всичко е купено и готово ,но остана само боядисването чудя се тапети ли да сложа или да боядисам стените. За сега съм се спрял на зелено с жълто но все още не съм сигурен в момента само цвета на стаята ме бави защото първо искам да я боядисат а тогава да се слага ламината. Та окачения таван е като от тази снимка стаята е със същата форма но без тези "сексцийки" отстрани
Изображение

Та за сега съм се спрял на тази идея: горе това извитото да бъде зеленикаво а стените такива жълти добра идея ли е за младежка стая ? Мислил съм и друго да се боядиса като тия цветове на снимката поне така съм по-сигурен дали ще е хубаво. По-долу ще ви дам реални снимки на стаята.
Благодаря ,че отделихте време ако можете да кажете и вашето мнение как да се боядиса ,че много време отмина с това избиране на цветовете ,ако искате можете да дадете и някоя друга идея после какво да се сложи в стаята.

Реални снимки на стаята
Изображение
Изображение
Изображение

но да ви кажа мисля ,че по - добре стои така както е на първата снимка червено и жълто. Вие какво мислите подходящо ли е за младежка стая ?
kiss9402 - специалист
Здравей !
Това коя стая е младежка и коя не зависи предимно от личния вкус и предназначението и.
Ти си писал че ще я ползваш за всекидневна като такава ще вършиш предимно активни дейности за целта са подходящи да използваш зелен и жълт цвят защо прочети тук: http://www.evgenidinev.com/mind/2001/11/22/ . Аз съм на 25 и преди няма и година завърших. Сега живея в родното си градче Банско, ако не си ходил планинско градче с тесни улички и скъпи магазини :lol: както и да е ! Сега превеждам последния етаж от къщата в ред. Ще го направя като някоя планинска хижа защото това си ми е в кръвта и така си ми харасва с камината и мечата кожа :? , дървените стени и еленски рога по стенира. Така че дерзай прави каквото ти е на душата като ти писне пребоядисваш и готово :-D


Поздрави :cooler:

Тема "Младежка стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: