Вашето лично помещение
littlemitle - напреднал
Искам да сложа в стаята падаща спалня, ако може някой да ми помогне с информация и линкове към фирми(става въпрос за гр.Бургас) , които изпълняват подобни поръчки, както и всякакви тънкости относно какво да искам като качество и производители на консумативите - ще съм ви много благодарен. Благодаря ви предварително.
SoWhat - специалист
Какво значи падаща спалня!!!
Вградена в шкаф или с повдигащ механизъм за матрака?
littlemitle - напреднал
Може би не се изразих правилно - в прибрано състояние трябва да е закрепена за стената, а за употреба да се спуска в хоризонтално положение:)
SoWhat - специалист
http://perfektmebel.com/index.php?m=320 ... 6825&col=1
http://www.lombardo-mebelsbg.com/index. ... Itemid=102

За по лесно - трябва да напишеш в браузъра си "механизъм за падащи легла" или "падащи легла" и гле`й какво става......
littlemitle - напреднал
Да сигурно си прав, но все пак исках да разбера повече подробности около механизъма (качество,производители,цени), както всяко нещо и тук сигурно си има някакви тънкости на които е добре да обърне внимание човек преди да вземе окончателно решение. Благодаря ти за линковете :)
SoWhat - специалист
За съжаление не съм правил такова изделие и поставял такъв механизъм и нямам никакъв експириънс по този въпрос.
Между другото, преди около месец четох един блог, който е специално за такива мебели. Даже писах и мнение в него. Но пак за съжаление, нямам никакви спомени как се казва и адреса му. Точно и в резон с това Ви намекнах да търсите в Гугъл.
shadowman - майстор
Механизъм от Продиз (хефиле) с амортисьор около 850, механизъм от Мает (грас) с пружини около 450, точните цени зависят от размера на матрака. Има механизъм на стар (турски) с амортисьор ама не бих им се доверил понеже съм разглобявал такова легло за да заварят чупения механизъм.

Тема "Помощ за вдигаща се спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: