Вашето лично помещение
Цецо - специалист
От тази рамка,която е направена от летви със сечение 5/3 см и от още една такава искам да направя плъзгащи врати с които да затворя пространството между 2 гардероба.Какви материали мога да използвам за довършването им.Имам впредвид не плъзгащия механизъм,който е изяснен а запълването на рамките за да заприличат на врати.

Прикачен файл

P3130001 (640 x 480).jpg
P3130001 (640 x 480).jpg (23.2 KиБ) Видяна 7314 пъти
Emerald - модератор
Рамката можеш да залепиш и забиеш с пирончета върху тънка плоскост от дърво, шпертплат и подобни, която пък по лицевата страна да оформиш както желаеш. Може да облепиш с тапети, тъкан, може да тапицираш с дека мека подложка под плата, може да налепиш огледало или да разрисуваш (направиш цифров печат на избрана снимка или орнамент) което после да покриеш с плексиглас. Може да сложиш витраж- истински или фалшив собственоръчно разрисуван с витражни бои върху стъкло... Абе всичко може. Може да правиш най-различни Faux finish с различни ефекти (на естествени камъни, състарено дърво и т.н...). Можеш да направиш мозаечно пано от всякакви материали- стъкло, огледало, фаянс...
popoci - специалист
MDF и плакат с гола мацка :)
bidjo - напреднал
Аз сега си правя вграден гардероб с плъзгащи врати, които са доду горе същия тип, само че разделени на 4. Смятам да ги запълниа с поликарбонат бронзе и да ги фолирам с пясъкоструино фолио изрязано в някакви орнаменти. Надиавам се да се получи нещо оригинално.
bidjo - напреднал
Аз сега си правя вграден гардероб с плъзгащи врати, които са доду горе същия тип, само че разделени на 4. Смятам да ги запълниа с поликарбонат бронзе и да ги фолирам с пясъкоструино фолио изрязано в някакви орнаменти. Надиавам се да се получи нещо оригинално.

Тема "плъзгащи врати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: