• 1
  • 2
Вашето лично помещение
sstefanov - майстор
Накисни матрака във вода и след това го замрази във фризер. Така ще се втвърди (поне временно) :)
lov - майстор
На някои е им майтап ама заради тези измислени подматрачни рамки с ламели не смея да ида с преспиване някъде на гости. Сякаш ги правят за слаботелесни нарочно. Само да седна и почва или да пукат и да се трошат или изкачат от захващането.
Сега ще сменям спалнята и за нищо на света няма да сложа ламели каквото и който да ми обяснява. Ако ще да не може да се повдига матрака и да не се ползва пространството под него па ако трябва и телфер ще сложа ама ламели НЕЕЕЕЕЕЕ.........
VLADO66 - майстор
От тези http://www.speedo-sf.com/bg/products.php?category=4 си взех модела VENUS и да чукна на дърво издържа вече 6месеца моите 110 прелестни кила. :cool:
pif4o - специалист
Моята беше няква си даже и не помня от къде я взехме, ламелите след 1 година от дъга на горе се обърнаха в дъга на долу, а не сме тежки аз съм 83 кила жената 53 и тва е. За това се принудих да си набича букови летвички които сложих на празните места между ламелите и сега реално лежа на тях и не са мръднали а и не подават на долу. Та с подматрачната проблема ми е решен, скоро ще правя нова спалня и мисля и за там да си я ползвам. Нощеска импровизирах с едно старовремско одеало което повече ми мяса на пресован картон хахахах та на 4 ката го подложих под дамаската на матрака върху пенолатекса, ефект има де се вика поне 2 идеи е по добре :) за сега ще остане така :) Ако някои знае как се казва тоя рошавия твърд материал дето подлагат в матраците едно такова като....... пресовано сено наи образно мога да го определя да казва :)
pif4o - специалист
А те точно тва :) Мерси Владо, ще видим кво ще се получи :)
  • 1
  • 2

Тема "Как да си втвърдя матрака?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: