• 1
  • 2
Вашето лично помещение
pif4o - специалист
Преди 4-5 г си купихме матрак на ЕКОН Русе от пенолатекс , еиии омръзна ми, все си е мек, на подматрачната даже наредих още букови дебели дъски за да не подава грам и тя, ама матрака си е мек, а не ми е кофортно на такова меко, сутрин ме боли кръста. Ще питате що съм го купил, ми като го купувахме беше твръд, ама бърже бърже омекна. Какво мога да му подложа отгоре или вътре под дамската му (поне е с цип) за да се втвърди малко, нов не мога да си купя, на 5 години по 700 лева за матрак не давам, тоя пени се не пени ще трфябва да ми служи поне още 5г. :) Приемам всякъкви съвети за втврдяване, на матрака де :)
mcm - специалист
С нов, екон дават 10 години гаранция. Моят матрак е тяхно проиизводство, но вече година и нещо не е мръднал, сякаш вчера съм го купил.
Чаро - Акълия
pif4o написа:
сутрин ме боли кръста.
Кажи как протича един обикновен твой ден...
Тва с мекия матрак остави на тия от Ве-Ес-Телешопа... :-D
MamaMy - майстор
A клавиатурата QWERTY ли е?
А твърда ли е? :-D
Чаро - Акълия
MamaMy написа:
A клавиатурата
:klatsch:
Изобщо не обърнах внимание :lol:
Явно съм точно за тия експерименти -
http://www.fenomenibg.com/modules/news/ ... toryid=130
http://photo-forum.net/sitepics/forum/2 ... jr7311.JPG
VLADO66 - майстор
Реших същия проблем с подматрачна рамка с двойни ламели в окологъзното пространство с 2г. гаранция.Казах на производителите да внимават щото съм извънгабаритен и ще ги замерям 2г. с ламели и амортисьори.
pif4o - специалист
Не се будалкаите еи :) весело ви е на вас дето спите на пружини :) работата ми не е нищо особено, работя в фото цял ден снимам ученични :) де се вика- "потен вода не съм пил" , сега ще кажете че съм се изнежил, не съм бре :) Щом легна в дневната на дивана спя като къпан :) ама сам :) инак с жената;- ама на матрака :) Мисля да му подложа няква такава по твърда материя като тази която подлагат в пружинните матраци , не знам как се нарича. Спазвам и инструкците на производителя, секи месец го въртим като кебапче да не загори от някоя страна, поне да беше лек а тои е цял тона е гати гъбата смотана, не ме питаите как го премятам сам и ква борба пада , щото е 180 на 200.
lov - майстор
Щом все пак успяваш да го премяташ значи не е само латекс а има и дунапренови вложки. Моя е значително по малък 120х200 и сам не мога да го обърна. Не помня колко кила макар че го плащах на кило щото го мачкам почти четвърт век. На времето си взех латекса и рамка от чам и шперплат един слой вата да не се набира дамаската и толкова. Аз съм 130 кила и никога не е обръщан и сменян. Не е мръднал ни грам да не говорим за твърдост. Много са ме питали даже как се спи на това нещо. А аз ако спя на тия рекламираните меки матраци и трябва да си диря доктор след това за гърба.
VLADO66 - майстор
Ми не се шегувам бе човек,аз също се изръсих и ме хвана безсъние като разделих цената на безоблачното хъркане.
pif4o - специалист
А, нямах предвид тебе Владо, а по нагоре колегите с клавиатурие :) моята подматрачна съюо е усилена, в матрака ми няма дунапренови вложки , само пенолатекс е. Ся като го пипам... немога да кажа че е по различен от както го купих, на пипане си е твърд като легнеш ми се види мек, потъва ми малко гъзенцето, пък не ми е голямо, 83 кила съм :) , дали щото спах една година и половина на дивана докато жената кърмеше малката за да не ме буди и свикнах на твърдо и сега тоя ми се види мек :) Аи отивам си лягам измислих една импровизирана подложка да пробвам тая нощ, утре ще докладвам :)
  • 1
  • 2

Тема "Как да си втвърдя матрака?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: