• 1
  • 2
Вашето лично помещение
VLADO66 - майстор
Тогава се ориентирай към легло тип хотелско/база и матрак/ като това http://www.amo.bg/products/view.html?cid=102&iid=297
raiderss - напреднал
Моята спалня е от аико, но гардероба беше под всякъква критика, по-паянтов не съм виждал. Сложих навсякъде г.образни планки и пак не беше добре укрепен, гърба е от много тънък шперплат от 2 части. Спалнята беше горе-долу добре, но аз от 180 шир. я направих на 164 по моят матрак и я укрепих и нея допълнително. С две думи не бих купил пак нещо готово, така и така ще го правя по мой дизаин, поне и материалите и изработката да е добра. За съжалине ми дадоха 2.5 пъти по-висока цена при поръчка.
garvanski - напреднал
Те готовите е ясно, че са спестили от качеството заради по- ниската цена, пък и като ти набутат и някой крив гардероб в комплекта все едно са ти направили "пакетна цена" и хората се зарибяват, набутват се, тепърва започват да укрепват, да преправят, да се ядосват и накрая сметката излиза като за мебели по поръчка :axe: .
Ще поразгледам още малко и като ми писне ще отида в някой мебелен цех и ще поискам оферта за това, което търся и ще си правя сметка след това.
garvanski - напреднал
След още малко търсене поръчах спалня от "Ергодизайн" гр. Русе. По- скъпо излезе, но като качество е на светлинни години от мебели "Арон", пък и е точно това, което търсих като модел.

Спалнята и вратите на гардероба (на 1- вата снимка) са тапицирани с кожа:

Прикачен файл

987654321.jpeg
987654321.jpeg (4.26 KиБ) Видяна 6158 пъти

Прикачен файл

1234567.jpg
1234567.jpg (23.18 KиБ) Видяна 6158 пъти
ironman - помощник
вт юни 25, 2013 5:49 pmgarvanski написа:
След още малко търсене поръчах спалня от "Ергодизайн" гр. Русе. По- скъпо излезе, но като качество е на светлинни години от мебели "Арон", пък и е точно това, което търсих като модел.

Спалнята и вратите на гардероба (на 1- вата снимка) са тапицирани с кожа:
Колко излезе този спален комплект с допълнителното изискване и смяна на тапицерията? Имат ли онлайн магазин тази фирма, за да разгледам какво предлагат?
Можете да разгледате тук повечето спални, които предлагат са от масив, а и са внос от Германия, а там знаем, че качеството е с голяма разлика от тукашните.
  • 1
  • 2

Тема "Съвет за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: