Вашето лично помещение
Здравейте, харесах си матрак с основа за спалня, иска ми се обаче да му измисля някаква табла за да не се захабява стената. Знае ли някой къде мога да си поръчам и да закупя табла, или пък ако има опция сам да я направя ще още по-добре?
velsi - Почетен майстор
Във всеки склад за ламинирани плоскости можеш да си избереш цвят и да ти я отрежат по твой размер. Могат и да ти я кантират. Опцията за тебе остава да си я прикрепиш по някакъв начин към спалнята.
Emerald - модератор
Вариантите за табла на спалня са стотици.
Дай някакви снимки на помещението за да помислим какво би подхождало най-добре!

Виж в "От нищо нещо"- там съм давала поне два примера за елементарни за изработка вида.

Таблата за спалнята изобщо не е задължително да бъде закрепена за самото легло. В много случаи се прикрепва към стената и дори бих казала, че това е по-често използвания вариант.

Да, таблата на спалнята е много ефикасен начин за декорация и персонализация на помещението. Т.к. при самостоятелната изработка се постига уникалност и неповторимост, възможност за свързване с други елементи от декора като при това изработката си остава нещо сравнително лесно, аз при всички случаи бих се спряла на вариант от самостоятелно изработена табла и не на купена. Освен ако купената не е някакво изключително дизайнерско решение, което ни е грабнало и подхожда перфектно на избраната концепция разбира се. Но последните са скъпо удоволствие. В повечето случаи при това, може да се постигне подобен ефект и със самостоятелно изработена за много по-ниска себестойност.

Тема "табла за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: