Вашето лично помещение
:lachtot:
Последна промяна от mattro на чет фев 12, 2015 3:57 pm, променено общо 1 път.
darakchiev - специалист
mattro написа:

Стефчо гледай сега надали разбираш от матраци колкото разбирам аз, та в моят пост ако хубаво си го прочел може би съм те ограмотил в това отношение! А за рекламата която споменаваш мога само да ти ръкопляскам защото давам пример с най-популярният магазин за матраци в България ако прочетеш други теми във форума свързани с матраци, а и не само в този форум ще се убедиш сам (аз не си го измислям те хората са го казали). Не го знам на брат ти магазина или сайта колко са заредени и какви са им офертите но надали ще са по добри защото иначе него щях да спомена в коментара си който е насочен към хората които нищо не разбират от матраци (ти си с връзки теб не те мисля)! Но както и да е няма да влизам и излизам в спорове на кой колко му е голям Х аз парички не печеля от тая работа за разлика от други хора като брат ти който има 100% интерес!

И за всяко мнение нова регистрация ли ще си правиш. :?
Chefo77 - майстор
Ооо, сериозно? Не печелиш парички? Сайтът, който си рекламирал ... с благотворителна цел ли е?
Хайде дай да анализираме малко ... Потребител с 4000+ мнения споменава, че брат му има магазин, но изрично НЕ казва кой е, за да не прави реклама. Насреща му излиза потребител с едно (ЕДНО) мнение, което е по точно определена тема и "споменава" в мнението си точно определен магазин. Кой точно има файда от двамата потребители, я поясни?
Изобщо няма значение дали разбираш от матраци - след като това ти е бизнеса е нормално да разбираш и е задължително да разбираш повече от мен. Но РЕКЛАМАТА ти е некоректна и не на място и това е причина за поста ми. Нищо не съм казал срещу останалата част от поста ти.

И, съвсем встрани, е съвсем естествено да няма смисъл да се пробва на място ... Сам се сетИ защо го казвам :wink:
galin56 - специалист
Няма лошо в рекламата. Това, че е написан линк към някой сайт, не е сложил пистолет да те накара да купиш от него. А и колкото повече сайтове посетиш, толкова по-информиран избор ще вземеш. За това аз лично подкрепям всякакъв вид такива "реклами".
Chefo77 - майстор
Няма ли?
Аз пък си мислех, че рекламата е забранена тук. :wink:
Или за теб е съвсем нормално някой да се регистрира, за да рекламира?
galin56 - специалист
Точно това казвам. Рекламите са много полезни когато търсиш нещо. Примерно и аз другия месец ще купувам спалня и съответно ще ми трябва и матрак. Колкото повече реклами и сайтове посетя, толкова по-инфромиран избор ще няправя и ще си преценя къде ми е най-изгодно.
prascho - майстор
Не съм обеден, че рекламен материал е еквивалентен на реална техническа характеристика на продукт. Имам приятел в нестле...ако ти кажа какво съдържа, как и къде се прави един киткат едва ли ще ти се види супер продукта от рекламата, мм?? Как достигна до извода, че от реклама може човек да извлече информиран извод нямам идея.... :? , обикновено е точно обратното. Производителят решава да вложи 30% в реклама на продукт, който не е атрактивен и не се търси от пазара.
maroka - специалист
Ама че дискусия :)

prascho, ти как точно си купи матрака ?:) Някъде си го видял, чул си няколко позитивни мнения и готово. В този ред на мисли, няма нищо лошо да се дават линкове, съдържащи артикул от определена категория. Това в този форум го правим от години :)
Друг е въпроса, че някой потребители имат по едно мнение и то е свързано с линк към конкретен сайт. Разликата е много тънка, за това има админи да решават тези неща.
Точно това казвам. Рекламите са много полезни когато търсиш нещо. Примерно и аз другия месец ще купувам спалня и съответно ще ми трябва и матрак. Колкото повече реклами и сайтове посетя, толкова по-инфромиран избор ще няправя и ще си преценя къде ми е най-изгодно.
+1.
С уточнението, че изгодата може освен финансова, да е и от гледна точка на качествено изпълнение.

Chefo, не виждам защо се палиш толкова. Сайта е борса за матраци, където има избор между няколко доставчика.
По-скоро може да бъде квалифициран като линк с полезна информация.
Chefo77 - майстор
maroka написа:
Chefo, не виждам защо се палиш толкова. Сайта е борса за матраци, където има избор между няколко доставчика.
По-скоро може да бъде квалифициран като линк с полезна информация.
Аз съм посочил горе защо се паля. :wink:
radius - майстор
Да попитам хора с преки впечатления "Спарват ли латексовите матраци" ? Ясно е, че пружината е най-проветрив, след това е дунапрена, но как е с латекса? Плаша се да не ме запарва. Отдолу, ще е само на ламелна рамка, т.е. ще е проветриво, но самия материал(латекса) си е непропусклив.

Тема "И пак за матраците" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: