Вашето лично помещение
titi74 - напреднал
Здравейте,предстои ми смяна на гардероба в спалнята и съм в размисъл как да направя новото разпределение,общо взето това е стаята.Където съм отбелязал трегер надолу има и колони от двете страни които дефакто ми изяждат 25см от общата широчина(3.30м)


Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
По-дългата стена е по-късаааа.... Повече старание
Чия спалня е това? Колко голямо леглото? Първо нареди важните, непроменими неща, гардероб може и на 2-3 части да е, легла няма как да делиш. Тоалетки-моалетки, мсички, бюрца, какво още има в Тази спалня?
Гардеробът с дълги палта ли ще е , с ризи ли, само с рафтове ли?
titi74 - напреднал
n_a написа:
По-дългата стена е по-късаааа.... Повече старание
Не съм такъв специалист с програмите,и тъй като стаята е с приблизителни на квадрат размери въобще не се и съобразих ха ха ха... :wink:
По същество,значи спалнята е семейна,но не мисля да слагам тоалетка,скрин или бюро.Мисля да направя един гардероб по едната стена от край докрай като използвам мястото зад вратата като продължение на гардероба и сглобя нещо като шкафче за обувки с размери 70х80х30,над което може би ще сложа едно огледало,това е долу горе моята представа за разпределение,но съм отворен на всякакви идеи и критики.
п.с. В първия ми пост съм обърнал размерите на стаята #-o извинявам се за подвеждането,дефакто е това.



Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:-)
Ниските мебели оптически уголемяват стаята, да си го знаеш.
1.Подмятам ти трънче. Ако можеш да изместиш вратата с 35см към средата, ще имаш цялото пространство зад нея.
2. Огледало зад врата е неудачно по доста начини. Огледало на самата врата почти колкото нея, м?
3. Обсъдете колко дрехи на закачалки имате, къси или дълги?
4. Имате ли нужда от класическото нощно шкафче или нещо друго би?
5. Все пак, размерите на леглото?
6. Цялата стена под прозореца може да бъде шкаф с дълбочина 35-40см.... на 3 метра, на 80 см височина.... това ще побере кърпи, чаршафи и бельо, че и отгоре....
7...............

Тема "Идея за мебелите в спалнята." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: