• 1
  • 2
Вашето лично помещение
garvanski - напреднал
Здравейте.
Харесал съм си комплект спалня и гардероб от мебели ''Арон". Ето това е модела: http://www.aron.bg/catprod_94/product_8238.html
Притеснява ме това че е от 16 мм. ПДЧ и незнам достатъчно здрави ли ще са леглото и гардероба?
garvanski - напреднал
:) Бърз и ясен отговор. ю
Жалко. Модела мн. ми харесва, но няма смисъл, а и не са малко пари за да рискувам.
Позрави.
garvanski - напреднал
Понеже всички спални и гардероби, който гледам са с най- много 18 мм. ПДЧ и се чудя заради тези 2 мм. ралика достатъчно по- здрави ли са тези мебелите с 18 мм.?
VLADO66 - майстор
Въпроса не е толкова до дебелината, а до качеството на използваните плоскости,кантове,сглобки и панти.
garvanski - напреднал
А някой има ли мнение за спалните на Арон като цяло- сглобки, материали и т.н.?
VLADO66 - майстор
Обобщих ти масовата част от мебелите на тази фирма.Евтина полска ширпотреба.
garvanski - напреднал
Ясно. Явно няма да е от Арон, но за тези пари (около 2500лв.) намирам само легла с гадни ръбове и гардероби само 2 м.- ширина. Търсенето продължава. Благодаря за отговорите :)
Поздрави.
VLADO66 - майстор
Моите мебели и спалня ги правих в една тетевенска фирма от масив бук и излязоха малко по скъпо от ПДЧ-тата по хипермаркетите,така че може да се ориентираш натам
garvanski - напреднал
Знам, че мебелите от масив са най- здрави, но при мен проблема е, че спалнята ми е 5/3м. и леглото трябва да е по ширината на стаята. Затова ъглите на таблите на леглото задължително трябва да са заоблени и тапицирани, че мястото за минаване ще е не повече от 35- 40 см. и ще има насинени крака :). Отделно дървесните декори на масива няма да ми се вържат с интериора на стаята.
Мерси все пак. Все ще намеря нещо подходящо за тези пари.
  • 1
  • 2

Тема "Съвет за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: